Crysis Remastered Trilogy z datą premiery. Nie mamy dobrych wieści dla użytkowników Steam

Crysis Remastered Trilogy z datą premiery. Nie mamy dobrych wieści dla użytkowników Steam

Poznaliśmy datę premiery Crysis Remastered Trilogy, czyli odświeżonego zestawu trzech części serii Electronic Arts. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku, aczkolwiek dla użytkowników Steam nie mamy dobrych wieści.

Crysis Remastered Trilogy zawierający Crysis 1, Crysis 2 oraz Crysis 3 w zremasterowanej formie trafi do sprzedaży 15 października 2021 roku na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. W przypadku wersji komputerowej pakiet ominie jednak Steam i zostanie udostępniony wyłącznie na platformie Epic Games Store. Zapewne jest to czasowa ekskluzywność, ponieważ Crysis Remastered pierwotnie oferowanego tylko w Epic Games Store niebawem również kupimy w sklepie Valve. Warto wspomnieć, że druga oraz trzecia będzie oferowana także do kupienia osobno po 29,99 euro za sztukę. Jedyna jest już dostępna od ubiegłego roku.

Crysis Remastered Trilogy trafi do sprzedaży 15 października 2021 roku. Na PC będzie to Epic Games Store.

Przy okazji ujawniono nowy zwiastun Crysis Remastered Trilogy prezentujący w akcji wszystkie trzy epizody. Odświeżona trylogia będzie po polsku - jedna z dubbingiem, z kolei pozostałe epizody z napisami. Oczywiście nie mamy do czynienia z remakem tylko po prostu odświeżonymi produkcjami, które nie doczekają się zmian w historii czy mechanice. Jeśli ktoś rozważa zakup trylogii, niech wcześniej sprawdzi Crysis Remastered, który idealnie obrazuje to jak wygląda gra w nowej wersji. Największym ulepszeniem było dodanie software'owego ray tracingu dla kart graficznych innych niż RTX i konsol ostatniej generacji.

Crysis Remastered jest jednak podatny na jednowątkową wydajność CPU. Crytek i Sabre Interactive próbowali rozwiązać ten i wiele innych problemów w kilku łatkach i jak dotąd naprawiono wiele pomniejszych niedogodności. Tak czy inaczej, już w przyszłym miesiącu zagramy w zoptymalizowaną pod kontem współczesnego sprzętu trylogię a fanom marki do pełni szczęścia zabraknie tylko remastera Crysis Warhead.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crysis Remastered Trilogy z datą premiery. Nie mamy dobrych wieści dla użytkowników Steam

 0