Crytek ogłasza zapisy na zamknięte alpha testy Hunt: Showdown

Crytek ogłasza zapisy na zamknięte alpha testy Hunt: Showdown

Wiele gier na przestrzeni ostatnich lat zostało udostępnionych w wersji beta, w czym swój niemały udział ma inicjatywa Steam Greenlight, jednakże pojawiają się i takie, które publiczne wystąpienia zaliczają już w fazie alpha. Właśnie w tak wczesnej fazie produkcji Crytek zamierza zaprezentować swoją darmową kooperacyjną strzelankę Hunt: Showdown.

Drogą jaką musiało przejść Hunt Showdown, aby osiągnąć nawet tak wczesny etap rozwoju jak alpha, była bardzo długa i wyboista. Crytek borykał się z problemami cyklu wydawniczego, serwował mnóstwo informacji o zmianach koncepcyjnych, gra przechodziła nawet zmiany nazwy, a do tego wszystkiego należy doliczyć problemy z płynnością finansową firmy oraz oskarżenia o niewypłacanie pensji pracownikom. Mimo tych problemów Hunt Showdown powstaje ciągle pod skrzydłami Crytek, a na udostępnionych materiałach widać, że prezentuje się to naprawdę nieźle. Hunt: Showdown ma być grą typu free-to-play i oferować tryb kooperacji dla drużyn złożonych z maksymalnie 4 graczy.

Hunt: Showdown raczej nie osiągnie ogromnej popularności, jednakże jest to tytuł, który warto sprawdzić

Ta osadzona w świecie stylizowanym na czasy Wojny Secesyjnej, nacechowana licznymi nawiązaniami do stylistyki steampunk i tego co znamy chociaż z ekranizacji Van Helsinga. Cała zabawa ma polegać na rywalizacji dwóch drużyn złożonych z dwóch graczy, którzy mają wytropić kontrolowanego przez SI potwora. Świat gry jest otwarty, więc możemy tu liczyć na wiele ciekawych rozwiązań i różnorodność w prowadzeniu rozgrywki. Sposób rozegrania potyczki oraz przyjęta strategia zależą wyłącznie od drużyn. Można uczciwie rywalizować ze sobą, zawiązać sojusz, albo też zacząć polować na siebie nawzajem. Czekamy zatem na więcej informacji, włącznie z tymi o potworach, które jeśli mają pasować do tego steampunkowego świata, to powinny zawierać w sobie sporo z wizji snutych przez Lovecrafta. Zapisać się do alpha testów możecie pod tym adresem: LINK.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crytek ogłasza zapisy na zamknięte alpha testy Hunt: Showdown

 0