Cyber Monday w Geekbuying! Mnóstwo sprzętu w obniżonej cenie!

Cyber Monday w Geekbuying! Mnóstwo sprzętu w obniżonej cenie!

Był Black Friday, a teraz czas na Cyber Monday! W serwisie Geekbuying znajdziecie całe mnóstwo rabatów na sprzęt i gadżety elektroniczne. Sprawdź, na jakie obniżki możesz liczyć tym razem!

Geekbuying to jeden z najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych, który gościł już u nas przy okazji wydarzenia Black Friday, ale rzecz jasna nie mogło go tu zabraknąć również w przypadku Cyber Monday. W trakcie tego wydarzenia możesz zakupić znakomity sprzęt w obniżonych cenach oraz skorzystać z dodatkowych kodów rabatowych na wybrane urządzenia. Co dokładnie można dziś kupić?

 

Hulajnoga Halo Knight T107

Halo Knight

Halo Knight T107 to zaawansowana hulajnoga elektryczna, która rozpędza się nawet do 95 km/h. Biorąc pod uwagę taką prędkość, od razu nasuwa się pytanie, z jak mocnym silnikiem mamy tu do czynienia. A ten ma takich silników aż dwa. Każdy ma moc aż 3000 W, co w połączeniu z wydajnym akumulatorem 60 V o pojemności aż 38,4 Ah, zagwarantują bezkompromisowe doznania podczas jazdy - niezależnie od terenu. Do tego dochodzi wyposażenie w postaci podwójnych hydraulicznych hamulców, pełnego oświetlenia i pełnej amortyzacji. Pamiętaj jednak, że tak mocna hulajnoga musi swoje ważyć, a tutaj mamy do czynienia z 47 kg netto. Pamiętaj, by użyć kodu WNLFN2, żeby uzyskać cenę końcową na poziomie 1389 euro.

Robot odkurzający Roidmi EVA

Roidmi Eva to wszechstronny robot sprzątający, który reprezentuje nową falę innowacji w dziedzinie automatycznego odkurzania i mopowania. Jest to urządzenie niemal całkowicie autonomiczne, oferujące znaczące udogodnienia dla użytkowników. Kluczowymi korzyściami z jego użytkowania są automatyczne czyszczenie mopa, zbieranie kurzu, dwufunkcyjność, wysoka moc ssąca, inteligencja i długi czas pracy na baterii. Pamiętaj, by użyć kodu GKB23BF50E , żeby uzyskać cenę końcową na poziomie 494 euro.

Mini PC T-bao MN78

T-bao MN78

Szukasz niewielkiej skrzynki, która zaoferuje wydajność na poziomie znakomitych laptopów? To się świetnie składa, ponieważ ten komputerek wyposażony został w procesor AMD Ryzen 7 7840HS (8 rdzeni, 16 wątków), który współpracuje z pamięcią DDR5 5600 MHz (16 GB), dyskiem SSD o pojemności 512 GB oraz kartą graficzną AMD Radeon 780M. Ta ostatnia zapewni nawet dobrą wydajność w mniej wymagających grach wideo! Świetne jest też wyposażenie w postaci Wi-Fi 6, karty sieciowej 2.5G oraz zestawu portów USB 3.2 i nawet Thunderbolt 3, dzięki wsparciu USB-C 4. Laptop z kodem 88BFAR43 w wersji 16 GB + 512 GB może być twój w cenie 529 euro. Wersję 32 GB RAM i 1 TB SSD kupisz już za 629 euro - z kodem 88BFFQBQ.

Konsola przenośna ANBERNIC RG35XX

ANBERNIC RG35XX

Klasyczny Gameboy w 2023 roku? To coś więcej! Dzięki procesorowi ATM7039S i ekranowi IPS o przekątnej 3,5" i rozdzielczości 640 x 480, konsola potrafi zapewnić znacznie lepsze wrażenia z rozgrywki niż klasyczny Gameboy sprzed niemal 30 lat. Znajdziesz tutaj 16 emulatorów, które pomieścisz na pamięci o pojemności 128 GB (64 + 64 GB) oraz akumulator o pojemności 2600 mAh, który wystarczy nawet na 5 godzin ciągłej rozgrywki. Wersja 64 GB z kodem AN35XXA kosztuje 43,25 euro, a wersja 128 GB - 49,99 euro (z kodem AN35XXB)

Laptop z dwoma ekranami N-one NBook Fly

N-one NBook Fly

Laptop z dwoma ekranami to niewątpliwie prawdziwa rewolucja na rynku mobilnym. Ten model oferowany jest z ekranem głównym o przekątnej 16" i pomocniczym, dotykowym o przekątnej 14". Za odpowiednie i szybkie działanie odpowiada w tym wypadku procesor Core i7 10. generacji, 16 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 1 TB. Pracuje w oparciu o system Windows 11 Pro i wyposażony został w porty USB 3.0, USB-C i HDMI. Oczywiście nie brakuje też łączności bezprzewodowej. Pamiętaj, by użyć kodu NNNONEBOOK, żeby uzyskać cenę końcową na poziomie 669 euro.

Cyber Monday w Geekbuying

Pamiętaj, że z okazji Cyber Monday możesz wykorzystać uniwersalny kod NNNAFFNOV na cały asortyment. Możesz również zyskać rabat w postaci 55 lub 60 USD, jeśli zamówisz coś za 699 lub 899 USD. Tutaj wystarczy skorzystać z kodów NNNAFFN699 lub NNNAFFN899.

*Artykuł sponsorowany powstał we współpracy z Geekbuying.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyber Monday w Geekbuying! Mnóstwo sprzętu w obniżonej cenie!

 0