Cyberpunk 2077 – część błędów z recenzji już została usunięta

Cyberpunk 2077 – część błędów z recenzji już została usunięta

Wczoraj wieczorem ukazały się pierwsze recenzje gry Cyberpunk 2077 w wersji na PC. W ogromnej większości przypadków recenzenci zachwycają się niemal nad wszystkimi elementami polskiej produkcji od fabuły, po feeling strzelania i na pięknym Night City kończąc. Jednocześnie jednym głosem podkreślają, że gra jest wręcz przepełniona błędami. W Cyberpunk 2077 natrafili zarówno na te mniejsze usterki, jak latająca w powietrzu broń, jak i większe, które wymagały przechodzenia danej misji od początku. Rzecz w tym, że nie wiadomo, na jakiej wersji recenzowali grę - czy już z łatką, która zostanie wydana pierwszego dnia premiery, czy jednak bez niej? Głos w tej sprawie zabrał Fabian Mario Döhla z CD Projekt RED. Z jego słów wynika, że 10 grudnia gracze nie uświadczą aż tylu błędów, ponieważ te zostały już naprawione.

Część błędów, zauważonych przez recenzentów Cyberpunk 2077, została już usunięta.

Cyberpunk 2077 - Johnny Silverhand

Jeden z użytkowników Twittera wprost zapytał, czy recenzenci Cyberpunk 2077 grali już z Day-1 Patchem, czy jednak bez niego? Pytanie nie padło bez powodu, ponieważ nawet wśród samych recenzentów nie było co do tego zgody. Jedni twierdzili, że gra była już spatchowana, a inni uważali, że nie. Dość jasnej odpowiedzi udzielił Fabian Mario Döhla z CD Projekt RED. Z jego słów jasno wynika, że recenzenci nie mieli jeszcze Day-1 Patcha i stąd ogromna liczba błędów. Jednocześnie zapewnił, że część usterek zauważonych przez dziennikarzy już została usunięta, a kolejne znikną za sprawą nadchodzącej aktualizacji. Przy okazji odniósł się również do problemów ze streamowaniem gry, ale w jego ocenie wynikały one tylko i wyłącznie ze zbyt wysokich ustawień, z którymi PC nie jest w stanie sobie poradzić. Wystarczy je obniżyć i problemy powinny zniknąć.

Powyższe słowa są niczym miód na uszy dla wszystkich, którzy obawiają się o jakość Cyberpunk 2077 w dniu premiery. Oczywiście daleki jestem od stwierdzeń, że gra będzie pozbawiona błędów. To zbyt duża produkcja, aby udało się wyeliminować wszystkie usterki. Jestem jednak przekonany, że nie będzie aż tak źle, jak mogliśmy przeczytać w recenzjach. Dziennikarze grali bez Day-1 Patcha, który powinien poprawić część problemów. Oby tak rzeczywiście było, a tymczasem czekamy na 10 grudnia, aby w końcu móc uruchomić Cyberpunk 2077. Jeśli grę kupiliście na GOG-u w wersji cyfrowej, to już możecie wstępnie pobrać 63 GB danych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 – część błędów z recenzji już została usunięta

 0