Cyberpunk 2077 - demo z E3 nie będzie streamowane ani publikowane w sieci

Cyberpunk 2077 - demo z E3 nie będzie streamowane ani publikowane w sieci

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najbardziej i najdłużej wyczekiwanych gier obecnej generacji i choć w ubiegłym roku w końcu doczekaliśmy się obszernej prezentacji RPG przygotowywanego przez ekipę CD Projekt Red, to jednak wciąż pozostaje tu wiele niewiadomych. Popularni „Redzi” zapowiedzieli już swoją obecność na tegorocznych targach E3, gdzie prezentowane będzie publiczne demo gry, ale tytuł będą mogli zobaczyć w akcji jedynie osoby, które zawitają do Los Angeles. Na kanale Discord gry Cyberpunk 2077 polskie studio potwierdziło bowiem, że tegoroczna prezentacja dema gry nie będzie streamowana ani wrzucana do sieci. Co prawda każdy uczestnik targów będzie mógł obejrzeć prezentację, ale deweloper zabraniać będzie jakiegokolwiek nagrywania w czasie pokazu.

„Redzi” zapowiedzieli już swoją obecność na targach E3 2019, gdzie prezentowane będzie publiczne demo gry, ale tytuł będą mogli zobaczyć w akcji jedynie osoby, które zawitają do Los Angeles.

Cyberpunk 2077 - demo z E3 nie będzie streamowane ani publikowane w sieci

Poznaliśmy nawet więcej szczegółów, ponieważ CD Projekt RED obiecało dwa różne pokazy: jeden otwarty dla wszystkich zwiedzających targi E3 i drugi za zamkniętymi drzwiami, jak w ubiegłym roku, tylko dla przedstawicieli mediów. Obie prezentacje przeprowadzone zostaną na dużej auli, gdzie zabronione zostanie nagrywanie rozgrywki nawet w przypadku publicznego dema. Nie oznacza to jednak, że osoby, które nie będą mogły wybrać się do Los Angeles, pozostaną bez niczego. Spodziewać możemy się bowiem ujawnienia nowych screenshotów, nie obejdzie się zapewne bez nowego zwiastuna fabularnego, a niewykluczony jest nawet trailer z fragmentami rozgrywki (być może podczas konferencji Microsoftu). Niemniej jednak, nie mamy co liczyć na długi pokaz rozgrywki i powtórzy się zapewne scenariusz sprzed roku, kiedy musieliśmy polegać na wrażeniach innych dziennikarzy.

Wydaje się jednak, że podobnie jak ostatnio, nie będziemy musieli długo czekać na ujawnienie materiału pokazywanego na E3 i być może już sierpniu na targach Gamescom 2019 udostępniony zostanie publicznie długi fragment rozgrywki. Nie zmienia to faktu, że wiele osób może poczuć się rozczarowanych takim podejściem CD Projekt RED, tym bardziej, że na Cyberpunk 2077 czekamy już wiele lat i nadzieje oraz oczekiwania związane z tym tytułem są ogromne. Liczymy jednak na to, że E3 2019 przyniesie chociaż przybliżoną datę premiery Cyberpunk 2077 i więcej informacji odnośnie docelowych platform.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 - demo z E3 nie będzie streamowane ani publikowane w sieci

 0