Cyberpunk 2077 dostanie aktualizację 2.02. Oto pierwsze szczegóły

Cyberpunk 2077 dostanie aktualizację 2.02. Oto pierwsze szczegóły

Do Cyberpunka 2077 zmierza kolejna aktualizacja, która nie wniesie wielu poprawek, ale i tak usprawni kilka rzeczy. Jak na razie data wydania patcha nie jest znana.

Cyberpunk 2077 otrzyma update 2.02

Cyberpunk 2077 dostanie update oznaczony numerem 2.02, a my poznaliśmy pierwsze szczegóły łatki. Przede wszystkim główny bohater nie będzie umierał po wejściu do  AV-ki Delamaina w misji „Spójrz na to miasto z góry”. Naprawiono ponadto drzwi blokujące wejście do Black Sapphire w misji „Interregnum”, zbalansowano licznik w zadaniach kurierskich, naprawiono efekty pasywne za zdobycie umiejętności oraz wyeliminowano błąd, który sprawiał, iż wszczepy mogły zostać obniżone do poziomu Generacji I po instalacji obecnej aktualizacji (2.01).

Cyberpunk 2077 dostanie aktualizację 2.02, aczkolwiek jego data wydania nie jest jeszcze znana.

Zapewne lista usprawnień i poprawek będzie dłuższa, aczkolwiek na razie CD Projekt RED nie udostępnił konkretów. Zagadką jest też data premiery aktualizacji 2.02, ale zapewne nastąpi to w niedalekiej przyszłości. Dobrze, że deweloperzy w zasadzie od samego początku ulepszają Cyberpunka 2077, który po debiucie wymagał konkretnych napraw. We wrześniu gra otrzymała update 2.01 rozwiązującego kłopot psujących się stanów zapisów w wersji na PlayStation 5, choć niestety nie naprawiło to już uszkodzonych plików.

Ponadto V nie będzie już umierał w zadaniu "The Heist" w wyniku upadku z windy podczas jazdy na 42. piętro przy niskim poziomie klatek na sekundę. Naprawiono błąd, w wyniku którego interfejs użytkownika mógł wyświetlać dane wejściowe kontrolera podczas gry za pomocą klawiatury i myszy. 

Wprawdzie studio zakończyło rozwój Cyberpunka 2077, aczkolwiek jak widzimy nadal zamierza zapewniać mniejsze aktualizacje. Teraz główny zespół odpowiedzialny za produkcję usiadł nad kontynuacją CP2077.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 dostanie aktualizację 2.02. Oto pierwsze szczegóły

 0