Cyberpunk 2077 dostanie nową aktualizację. Co zaoferuje?

Cyberpunk 2077 dostanie nową aktualizację. Co zaoferuje?

CD Projekt RED nie powiedział jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o Cyberpunka 2077. Gra ma niebawem dostać nową aktualizację, która wprawdzie nie wniesie nowej zawartości to poprawki błędy i usprawni działanie samej produkcji. Czego można się spodziewać po kolejnym patchu?

Twórcy Cyberpunka 2077 już jakiś czas temu oficjalnie zakończyli rozwój Cyberpunka 2077 wydając aktualizację 2.0. Oznaczało to brak nowej zawartości, aczkolwiek Redzi udostępnili jeszcze update oznaczony numerem 2.1, który poprawił to i owo, a przede wszystkim dodał długo wyczekiwaną opcję podróżowania metrem. odano także spotkania z partnerami, przenośne radio do słuchania muzyki w podróży i ulepszenia walk z bossami, takimi jak Adam Smasher.

Cyberpunk 2077 dostanie w przyszłym tygodniu nową aktualizację, która skupi się na największych problemach gry.

CD Projekt RED nie powiedział jednak ostatniego słowa i zapowiedział w serwisie X (dawniej Twitter) nową łatkę, która raczej będzie mała i rozwiąże najważniejsze problemy gry. Mowa m.in. o animacjach kończących, czyli tzw. "finisherach". Aktualizacja powstała w oparciu o zgłoszenia graczy. Obecnie nie ujawniono pełnej listy zmian i poprawek, ta pojawi się w przyszłym tygodniu, tak samo jak sam patch.

Dobrze, że polskie studio mimo zakończenia prac nad Cyberpunkiem 2077 śledzi zgłoszenia społeczności i przygotowuje aktualizacje. Zapewne w przyszłości nadejdzie jeszcze kilka łatek, ale już wyłącznie eliminujących błędy i zawierających drobne usprawnienia.

Deweloperzy są skupieni na rozwoju kontynuacji CP 2077 o nazwie kodowej Project Orion. Tytuł pozostaje w fazie koncepcyjnej, więc na jego premierę przyjdzie nam poczekać. Ostatnio spekulowano, iż gra otrzyma elementy multiplayer. Warto przypomnieć, że tryb sieciowy miał oferować Cyberpunk 2077, aczkolwiek nic z tego nie wyszło.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 dostanie nową aktualizację. Co zaoferuje?

 0