Cyberpunk 2077 dostanie nową aktualizację? Ma dodać wyczekiwaną funkcję

Cyberpunk 2077 dostanie nową aktualizację? Ma dodać wyczekiwaną funkcję

Ostatnio pojawiła się informacja o zakończeniu produkcji Cyberpunka 2077, na co wskazywał wykres autorstwa CD Projekt RED. Tymczasem gra dostanie nową i najpewniej ostatnią aktualizację, która doda wyczekiwaną funkcję.

Cyberpunk 2077 nie został do końca porzucony, bowiem CD Projekt RED doda jeszcze jedną aktualizację. Produkcja zapewni obiecane wsparcie technologii AMD FidelityFX Super Resolution 3, aczkolwiek, kiedy zostanie wdrożone nie jest jeszcze jasne. W rozmowie z serwisem IGN jeden z twórców potwierdził, iż FSR3 – najnowsza wersja technologii supersamplingu AMD, która zwiększa liczbę klatek na sekundę w grze – będzie udostępniona, pomimo że ​​nie ma już dedykowanego zespołu odpowiedzialnego za Cyberpunka 2077.

Cyberpunk 2077 ma dostać aktualizację, która doda FSR3.

„Nadal pracujemy nad obsługą FSR3 dla Cyberpunka 2077, ale nie mam jeszcze aktualnych informacji na temat jej dostępności” – powiedział IGN rzecznik CD Projekt RED.

Gracze mieli wątpliwości, czy zapowiadany update kiedykolwiek nadejdzie, po tym jak deweloper powiedział inwestorom, iż ekipa odpowiedzialna za Cyberpunka 2077 została przeniesiona do innych projektów po wydaniu patcha 2.12.

CD Projekt Red zakończył prace nad Cyberpunkiem 2077 po wydaniu pierwszego i jedynego rozszerzenia, Phantom Liberty, we wrześniu 2023 r. O ile do końca lutego nad produkcją siedziało 17 ludzi, tak na dzień 30 kwietnia nikt za niego nie odpowiadał, co pozwala sądzić, iż projekt został zamknięty.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 dostanie nową aktualizację? Ma dodać wyczekiwaną funkcję

 0