Cyberpunk 2077 dostanie nową aktualizację. Oto co wniesie

Cyberpunk 2077 dostanie nową aktualizację. Oto co wniesie

Cyberpunk 2077 po wydaniu aktualizacji 2.01 i dodatku Phantom Liberty znów przyciąga tłumy graczy. CD Projekt RED nie spoczywa na laurach i zamierza przygotować kolejny update, choć tym razem mniejszy eliminujący niektóre błędy.

Cyberpunk 2077 dostanie nową aktualizację

Studio poinformowało w tym tygodniu, że bada problem, w wyniku którego pliki zapisu gry na PS5 mogą zostać uszkodzone po zagraniu w nowe rozszerzenie Phantom Liberty przy użyciu zapisu stanu z gry podstawowej. CD Projekt RED zapowiedział udostępnienie nowej aktualizacji oznaczonej numerem 2.01 mającej za zadanie m.in. rozwiązać opisany problem występujący na konsoli Sony. Będzie to realne dzięki zwiększeniu maksymalnego rozmiaru pliku, aczkolwiek niestety nie naprawi już uszkodzonych zapisów rozgrywki. Oprócz tego patch wyeliminuje zniekształcony efekt spowodowany wybraniem określonej opcji dialogowej podczas rozmowy z Johnnym na końcu misji "Automatic Love".

CD Projekt RED pracuje nad aktualizacją 2.01 do Cyberpunka 2077, która nie tylko poprawia wydajność gry na PC i konsolach, ale też rozwiązuje problem z nieprawidłowo działającymi zapisami w wersji PS5.

Ponadto V nie będzie już umierał w zadaniu "The Heist" w wyniku upadku z windy podczas jazdy na 42. piętro przy niskim poziomie klatek na sekundę. Naprawiono błąd, w wyniku którego interfejs użytkownika mógł wyświetlać dane wejściowe kontrolera podczas gry za pomocą klawiatury i myszy. Aktualizacja 2.01 poprawia również wydajność Cyberpunka 2077 na komputerach oraz konsolach zwłaszcza w obszarze Dogtown.

Z tego co się mówi, aktualizacja 2.01 stanowi zwieńczenie rozwoju Cyberpunka 2077. Wprawdzie takie niewielkie łatki mają trafić do gry w przyszłości, to CD Projekt RED nie planuje już udostępniać aktualizacji na miarę 2.0.

Czas na Cyberpunka 2

Duża część 300-osobowego zespołu pracującego nad DLC Phantom Liberty dołączy teraz do 260 programistów odpowiedzialnych za kolejną główną grę Wiedźmin. Redzi nie zamierzają porzucać uniwersum cyberpunkowego i działają nad Project Orion zwanym Cyberpunkiem 2 będącym kontynuacją serii. Na jego nadejście przyjdzie nam jednak poczekać lata.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 dostanie nową aktualizację. Oto co wniesie

 0