Cyberpunk 2077 jest grą dedykowaną obecnej generacji konsol

Cyberpunk 2077 jest grą dedykowaną obecnej generacji konsol

Wraz z niedawną prezentacją najnowszego projektu CD Projekt RED ruszyła drobna kampania informacyjna obejmująca m.in. platformy, na które trafi gra. 

Cyberpunk 2077 okazał się jedną z ważniejszych gier zaprezentowanych na targach E3. Wiele osób jako źródło sukcesu konferencji Microsoftu (1,7 miliona oglądających na Twitchu) upatruje właśnie w najnowszej produkcji CD Projekt RED. Tak czy inaczej, po blisko sześciu latach otrzymaliśmy konkretną dawkę informacji, z których wynika, że tytuł nie będzie gorszy od Wiedźmina 3, a wizja przedstawionego świata rządzonego przez wielkie korporacje oraz ludzi modyfikujących swe ciała rozpala wyobraźnię nie jednego fana wirtualnej rozrywki. Niestety dotychczas Redzi unikali udzielenia jednoznacznej odpowiedzi, na jakie platformy zawędruje gra i czy obejmie także przyszłą generację konsol, które mają być w rzekomo zaawansowanym stadium projektowania.

Cyberpunk 2077 jest grą dedykowaną obecnej generacji konsol

Jednak teraz jak zaznaczył Patrick Mills, Cyberpunk 2077 celuje w aktualną generację, a więc PlayStation 4. Xbox One i PC. Oczywiście nie można wykluczać debiutu gry na następcach tych urządzeń, ale obecnie wydaje się to mało realne. Przy okazji Marcin Iwiński zdradził, że rodzime studio pojawi się ze swym dzieckiem na targach Gamescom w Niemczech. Nie wiemy, czy ujrzymy bezpośredni gameplay z rozgrywki lub wideo zbliżone do tego z E3. Notabene przytoczone demo z Los Angeles nie było specjalnie stworzonym kawałkiem reklamowym, a bazowało na prawdziwym buildzie gry, co oznacza, że jakość wizualna nie została w żaden sposób oszukana. Taką postawę należy wyłącznie pochwalić, ponieważ doskonale wiemy jak często deweloperzy stosują tego rodzaju sztuczki.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 jest grą dedykowaną obecnej generacji konsol

 0