Cyberpunk 2077 na nowym materiale. CD Projekt RED zaprezentował pojazdy

Cyberpunk 2077 na nowym materiale. CD Projekt RED zaprezentował pojazdy

CD Projekt RED w ramach nowego odcinka Night City Wire opublikował kolejny materiał wideo z Cyberpunka 2077, w którym podzielił się informacjami dotyczącymi dostępnych w grze pojazdów. Samochody podzielono na kilka klas, z czego te najbardziej ekonomiczne umieszczono w dzielnicach biedoty, z kolei luksusowe z dopakowanym wyposażeniem znajdziemy w miejscówkach dla bogatszych mieszkańców miasta Night City. Oczywiście te ostatnie wyróżniają się nie tylko ładniejszym wyglądem, ale są o wiele szybsze i zaliczają się do nich wozy sportowe. Nie zabraknie też pojazdów opancerzonych dedykowanych zadaniom bojowym w tym czołgów. Właścicielami aut wzorem serii Grand Theft Auto stajemy się na dwa sposoby - po prostu kradniemy je lub kupujemy od handlarzy. Przywołanie auta funkcjonuje tutaj na takiej samej zasadzie co w przypadku Płotki z Wiedźmina 3: Dziki Gon poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku.

Samochody w Cyberpunk 2077 podzielono na 5 klas, z czego te najbardziej ekonomiczne umieszczono w dzielnicach biedoty, z kolei luksusowe z dopakowanym wyposażeniem znajdziemy w miejscówkach dla bogatszych mieszkańców miasta Night City.

Jako że samochody odgrywają w Cyberpunku 2077 całkiem sporą rolę deweloperzy przewidzieli opcję wyścigów. Mają one odbywać się w różnych częściach miasta i twórcy zalecają, żeby do każdego z nich przygotować konkretny model pojazdu. Warto wspomnieć, że Redzi wyróżnili postać Johnny'ego Silverhanda, który dostanie Porsche 911 Turbo z 1977 roku. Dużą rolę odegrają dźwięki samochodów, więc studio przygotowało nie tylko nagrania poszczególnych silników, ale również zadbało o odgłosy zamykanych okien czy drzwi. Jeśli chodzi o pozostałą część gry Redzi chcą postawić na znaczne zróżnicowanie głównego bohatera, dzięki czemu każdy gracz będzie mógł dostosować go wedle własnego uznania wybierając jeden z dostępnych stylów. Dodać do tego należy także garderobę V czy liczne wszczepy.

Premiera Cyberpunka 2077, którą wyznaczono na 19 listopada nie jest już zagrożona, ponieważ produkcja osiągnęła status Gold co oznacza, że prace nad podstawową wersją zostały ukończone, a tytuł trafił do tłoczni. Nie oznacza to jednak końca prac nad projektem, gdyż będzie otrzymywać aktualizacje poprawiające wszelkie elementy oraz w przyszłości uniwersum rozszerzy się o nowe dodatki. W ostatnich tygodniach dużo mówiło się o crunchu w CD Projekt RED, co raczej nie jest zaskakujące w obliczu nadchodzącego debiutu jednej z najbardziej wyczekiwanych gier 2020 roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 na nowym materiale. CD Projekt RED zaprezentował pojazdy

 0