Cyberpunk 2077 na nowym zwiastunie!

Cyberpunk 2077 na nowym zwiastunie!

Wreszcie po latach podczas targów E3 otrzymaliśmy minimalną, ale zawsze porcję informacji dotyczących najważniejszego projektu rodzimego studia. Dodać do tego należy oczywiście jeszcze najważniejszy element, czyli zwiastun.

W momencie potwierdzenia obecności CD Projekt RED na targach E3 ruszyła lawina spekulacji co też autorzy kultowego Wiedźmina zechcą pokazać. Wybór padł nie tylko na GWINTA lecz także grę, o której przez ostatnie lata było bardzo cicho do tego stopnia, że wątpiono w jej dalszą egzystencję. Mamy namyśli oczywiście Cyberpunka 2077. Pierwotnie Redzi tytuł ujawnili w okolicach 2012 roku i właśnie wówczas wypuszczono jedyny zwiastun produkcji. Do teraz, ponieważ właśnie na konferencji Microsoftu rodzimy deweloper pochwalił się najświeższym trailerem. Niestety, jeżeli liczyliście na nawet malutką porcję gameplayu, to musimy was rozczarować. Wideo skupia się bowiem wyłącznie na szybkim ukazaniu świata gry, jak również głównej postaci.

Po kilku latach Cyberpunk 2077 otrzymał kolejny zwiastun, który skupia się na dostępnym świecie oraz głównym bohaterze

A więc w Cyberpunku 2077 wcielimy się w rolę tytułowego osobnika zwanego V, który właśnie dostał pierwszy kontrakt. Jego życie nie należy do szczególnie prostych, gdyż żyje w dość zaawansowanym świecie, przepełnionym technologią gdzie wszyscy korzystają z dobrodziejstw rozmaitych wspomagaczy. Niestety sytuacja w Night City nie jest kolorowa, ponieważ zostało opanowane przez megakorporacje kontrolujące wszelkie możliwe strefy. Na niższym poziomie znajdują się m.in. dilerzy. To praktycznie tyle, co wiemy o samej fabule. Oczywiście na odkrycie większej ilości detali przyjdzie jeszcze czas. Tak samo, jak poznanie platform, na które trafi wyczekiwany Cyberpunk 2077 oraz data premiery (obecnie te rzeczy nie zostały sprecyzowane).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 na nowym zwiastunie!

 0