Cyberpunk 2077 odzyskał zaufanie graczy. Gra z przytłaczająco pozytywnymi recenzjami na Steam

Cyberpunk 2077 odzyskał zaufanie graczy. Gra z przytłaczająco pozytywnymi recenzjami na Steam

Cyberpunk 2077 przeszedł poważny kryzys, co było konsekwencją niedopracowania gry przez CD Projekt RED. Po blisko czterech latach produkcja dzięki zmianom oraz poprawkom zyskała w oczach graczy i zebrała masę pozytywnych recenzji.

Oczekiwania wobec Cyberpunka 2077 przed jego wydaniem były ogromne, czemu nie należy się dziwić, ponieważ rozbudzały je materiały prezentowane na targach czy w sieci, które zwiastowały nadchodzący hit. Premiera jednak brutalnie zweryfikowała to wszystko, a gracze zamiast gotowego produktu dostali de facto coś w rodzaju płatnej bety przepełnionej błędami i nie do końca dopracowanej pod względem rozgrywki.

Cyberpunk 2077 zebrał w ostatnim czasie przytłaczająco pozytywne opinie na Steam. Za okazane wsparcie podziękowali twórcy gry.

Minęło jednak parę lat, a po wydaniu jedynego fabularnego DLC Phantom Liberty i niezliczonej ilości aktualizacji eliminujących bugi, dodających nowe elementy czy usprawniających już istniejące rozwiązania otrzymaliśmy godny polecenia tytuł. Praca CD Projekt RED nie poszła w las i zaowocowała ogromną liczbą pozytywnych recenzji, których przybyło na Steam.

Tylko w ciągu minionego miesiąca Cyberpunk 2077 na platformie Valve dostał aż 95% pozytywnych recenzji, a opinie są obecnie przytłaczająco pozytywne. Wynikiem pochwalił się Marcin Momot z CD Projekt RED, który podziękował fanom za okazane wsparcie.

"Ostatnie recenzje Cyberpunk 2077 na Steamie na poziomie 95%, są „przytłaczająco pozytywne”. Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!" - napisał Momot w serwisie X (dawny Twitter).

Korzystny trend zauważył także pracujący w polskim studiu deweloperskim Paweł Sasko, który dodał, iż od początku wierzył, że niekorzystną dla gry sytuację uda się odwrócić.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 odzyskał zaufanie graczy. Gra z przytłaczająco pozytywnymi recenzjami na Steam

 0