Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zaoferuje nowe romanse? CD Projekt RED odpowiada

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zaoferuje nowe romanse? CD Projekt RED odpowiada

Cyberpunk 2077 oferuje opcję romansowania z różnymi postaciami i choć wątki miłosne może nie są szczególnie rozbudowane, to nie zaliczają się do wad gry. Zapewne niektórzy zastanawiają się, czy w dodatku Phatom Liberty V wda się z kimś w jakąś uczuciową relację, ale niestety CD Projekt RED nie ma dobrej wieści w tej sprawie.

Phantom Liberty bez nowych romansów. V nie ma czasu na miłosne uniesienia

Jako V w podstawce Cyberpunka 2077 można romansować zarówno z kobietami jak i mężczyznami, lecz niektóre z nich zarezerwowano dla konkretnych płci. Wybór jest niemały, aczkolwiek zapewne niektórzy gracze liczyli na lepiej zbudowane wątki miłosne. Fabularne DLC Phandom Liberty teoretycznie mogłoby poprawić ten element i wnieść nowe romanse, lecz główna postać ma ważniejsze rzeczy do roboty. Marcin Momot z CD Projekt RED odpowiadając na pytanie jednego z internautów odparł, że deweloperzy zaimplementują do gry sporo nowych rzeczy, aczkolwiek nie ma mowy o miłosnych relacjach.

W Phantom Liberty nie będzie okazji do nawiązania nowych relacji miłosnych, ponieważ główna postać ma inne rzeczy na głowie.

"Chociaż dodamy/zmienimy mnóstwo rzeczy wraz z dodatkiem Phantom Liberty (jak dostrzegłeś w powyższym tweecie), romanse nie będą tego częścią. V poświęci się intrydze, w którą wpadł" – napisał Momot. Cóż dla osób liczących na poznanie nowych, ciekawych postaci, z którymi będzie można wdać się w głębszą relację jest to rozczarowanie i nie zostaje im nic innego, jak wybrać sobie kogoś z podstawki licząc, że wybranka lub wybranek wystąpi w rozszerzeniu. W podstawowym CP 2077 V może romansować z postaciami związanymi w jakiś sposób z historią, nie licząc seksu z seksworkerami.

Dodatek do Cyberpunka 2077 przyniesie sporo zmian, zapewnia CD Projekt RED

Mimo braku nowych romansów Phantom Liberty wniesie wiele zmian/poprawek, o czym ostatnio mówili deweloperzy z polskiego studia. Jak ujawnił Pawła Sasko, niemal każda rzecz z podstawki przeszła modyfikacje, a bardzo dużo majstrowano w systemie umiejętności.

Znacznie przebudowano też sztuczną inteligencję, choć widocznych gołym okiem zmian w zachowaniu przechodów nie należy oczekiwać, bo te obejmują zachowanie policji czy NPC podczas pościgów samochodowych, czyli elementu zaimplementowanego w DLC. System policyjny stworzono od podstaw, dzięki czemu zawiera teraz wiele poziomów z wieloma archetypami wrogów, którzy będą nas gonić.

Zmiany sprawiły, że zwiększyły się wymagania sprzętowe, przez co część graczy grająca w główną wersję dodatku już nie odpali. Cyberpunk 2077 Phantom Liberty będzie pierwszym i jedynym rozszerzeniem fabuły rodzimej produkcji. Phantom Liberty pojawi się w sprzedaży 26 września 2023 roku na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zaoferuje nowe romanse? CD Projekt RED odpowiada

 0