Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zaprezentowany na nowym zwiastunie podczas Gamescom 2023

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zaprezentowany na nowym zwiastunie podczas Gamescom 2023

Targi Gamescom 2023 rozpoczęte. W pierwszym dniu obyło się bez niespodzianek, a wydawcy postawili na prezentację znanych gier. Podczas tego wydarzenia nie zabrakło Cyberpunka 2077: Phantom Liberty, który zadebiutuje pod koniec września.

CD Projekt RED prezentuje walkę w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

CD Projekt RED pokazał na Gamescom 2023 nowy zwiastun dodatku do Cyberpunka 2077. Projektantka rozgrywki Yulia Prymak omówiła niektóre funkcje takie jak walka podczas jazdy - gracze będą mogli strzelać, używać broni w tym rakiet zamontowanych w autach, jak również zdalnie przejmować kontrolę nad innymi pojazdami, aby je rozbijać. „Pościgi samochodowe stanowią nowe doświadczenie dzięki udoskonalonemu systemowi policji” – powiedziała Prymak. Większych zmian w inteligencji stróżów prawa oraz NPC raczej nie doświadczymy, ale z drugiej strony i tak jest lepiej niż było zaraz po premierze Cyberpunka 2077.

CD Projekt RED na nowym zwiastunie dodatku Phantom Liberty skupił się na walce w tym starciach podczas jazdy.

Niektóre funkcje wprowadzone w Phantom Liberty zostaną także dodane do gry podstawowej w ramach aktualizacji 2.0, która będzie dostępna na konsolach obecnej generacji i komputerach. Nowy zwiastun Phantom Liberty w dużej mierze koncentruje się na walce, ponieważ CD Projekt RED obiecuje dodać nową broń, atuty i drzewo umiejętności Relic. W efekcie da radę robić różne, fajne rzeczy, w tym odbijać kule kataną, rzucać powalonymi wrogami nie tylko. Notabene NVIDIA udostępniła nowy materiał z Cyberpunka 2077: Phantom Liberty prezentujący technologię DLSS 3.5.

Premiera Cyberpunka 2077: Phantom Liberty już we wrześniu

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty to pierwszy, a zarazem jedyny fabularny dodatek do polskiej gry. Uzupełni on historię V, który wplącze się w kolejną aferę, tym razem całość zostanie zaserwowana w formie szpiegowskiego thrillera, a my trafimy do nowej lokacji różniącej się od Night City. Co ciekawe nie pojawią się nowe opcje romansowania, lecz CD Projekt RED obiecuje w małym stopniu rozwinąć relacje miłosne z podstawki.

Phantom Liberty zadebiutuje 26 września 2023 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Konsole poprzedniej generacji pominięto, co patrząc na jakość wersji old-genowej Cyberpunka 2077 nie dziwi.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zaprezentowany na nowym zwiastunie podczas Gamescom 2023

 0