Cyberpunk 2077 po 2,5 roku zbiera bardzo pozytywne recenzje na Steam

Cyberpunk 2077 po 2,5 roku zbiera bardzo pozytywne recenzje na Steam

Cyberpunk 2077 początkowo zbierał kiepskie oceny na Steam i w internecie, ale była to krytyka uzasadniona. Gra okazała się niedopracowana i zawierała sporo błędów, niekiedy uniemożliwiających granie, o wersji PlayStation 4 i Xbox One lepiej nie mówić. Teraz po blisko trzech latach od premiery Cyberpunk 2077 wraca do łask.

Cyberpunk 2077 po 2,5 roku zbiera bardzo pozytywne recenzje na Steam

Nadzieje związane z Cyberpunkiem 2077 przed jego debiutem pozostawały ogromne, zaś balonik napompowany do granic możliwości. Media oraz wielu graczy ekscytowało się tytułem CD Projekt RED, aczkolwiek premiera brutalnie zweryfikowała oczekiwania społeczności. Cyberpunk 2077 okazał się mocno niedopracowany. Deweloperzy natychmiast zabrali się do naprawy i po prawie trzech latach tytuł jest już grywalny i pozbawiony sporej ilości bugów. Nadal nie jest idealny, więc prace nad poprawkami trwają. Stan premierowy produkcji przełożył się na krytyczne recenzje graczy. Jednak po 2,5 roku gra wraca do łask użytkowników Steam.

Cyberpunk 2077 po blisko 3 latach od premiery otrzymuje bardzo pozytywne recenzje na Steam.

W chwili pisania wiadomości 80% z 546 249 recenzji użytkowników platformy Valve było pozytywnych, natomiast obecnie status wskazuje na większość bardzo pozytywnych ocen. Zmiana nie umknęła globalnemu dyrektorowi ds. społeczności w CD Projekt RED, Marcinowi Momotowi. „Recenzje Cyberpunka 2077 na Steamie są teraz bardzo pozytywne, a 80% wszystkich ocen jest pozytywnych” — napisał. „Dziękuję wszystkim za uznanie całej ciężkiej pracy, jaką zespół włożył przez lata od wydania!”. Za wystawianie dobrych ocen odpowiadają również aktualizacje, które ulepszają i poprawiają tytuł. Dochodzą do tego obniżki ceny Cyberpunka 2077, dzięki czemu osoby niemające kontaktu z produkcją decydują się ją kupić i zagrać. Zobaczymy czy taki stan utrzyma się w przyszłości.

Tym bardziej, iż przed nami wrześniowa premiera pierwszego i jedynego fabularnego dodatku do CP 2077. Phantom Liberty przygotowano w klimacie szpiegowskiego thrillera. Główna postać, by pomóc pewnej osobie musi udać się do nowej i równie niebezpiecznej dzielnicy miasta Night City będącej główną lokacją Phantom Liberty i związanych z nim wydarzeń. DLC zadebiutuje 26 września na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

CD Projekt w 2022 roku sprzedał więcej kopii CP 2077 niż w 2021 r., z kolei do września ubiegłego roku sprzedaż przekroczyła poziom 20 milionów egzemplarzy. Graliście w Cyberpunka 2077? Jakie jest wasze zdanie o tej grze? Faktycznie zasługuje na aż taką krytykę?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 po 2,5 roku zbiera bardzo pozytywne recenzje na Steam

 0