Cyberpunk 2077 ponownie opóźniony. Zagramy dopiero w listopadzie

Cyberpunk 2077 ponownie opóźniony. Zagramy dopiero w listopadzie

Z niecierpliwością odliczacie miesiące, tygodnie i dni do premiery Cyberpunk 2077? W takim razie nie mamy dla Was najlepszych wieści, ponieważ CD Projekt RED poinformowało, że debiut gry po raz kolejny został przełożony na późniejszy termin. Przypominamy, że pierwotnie mieliśmy zagrać w tę produkcję 16 kwietnia, następnie obowiązywała data 17 września, ale ta także jest już nieaktualna, gdyż polskie studio właśnie potwierdziło, że Cyberpunk 2077 trafi do sprzedaży dwa miesiące później, a konkretniej 19 listopada. Jest to o tyle rozczarowująca wiadomość, że jeszcze nie tak dawno producent zapewniał, że wrześniowa data jest niezagrożona, nawet w obliczu trudności spowodowanych epidemią koronawirusa. Okazuje się jednak, że musimy uzbroić się w więcej cierpliwości i możemy jedynie żywić nadzieję, że CD Projekt RED po raz ostatni przesuwa premierę tego tytułu.  

Dotychczas obowiązywała data 17 września, ale ta także jest już nieaktualna, gdyż polskie studio właśnie potwierdziło, że Cyberpunk 2077 trafi do sprzedaży dwa miesiące później, a konkretniej 19 listopada.

Przyczyny opóźnienia się standardowe, czyli studio potrzebuje więcej czasu, by wszystko przetestować, zbalansować i poprawić błędy. „Redzi” zapewniają jednak, że gra jest praktycznie ukończona, jeśli chodzi o zawartość i grywalność. Co ciekawe, producent w tym tygodniu zaczął już udostępniać grę do samodzielnego wypróbowania dziennikarzom z całego świata i z ich opiniami będziemy mogli się zapoznać tuż po Night City Wire, które wyemitowane zostanie 25 czerwca. Ciekawe, czy w związku z przełożeniem premiery Cyberpunk 2077 trafi na starcie także na next-geny, choćby w ramach wstecznej kompatybilności (Xbox Series X potrafi poprawiać jakość gier z poprzedniej generacji), co na pewno byłoby bardzo dobrze przyjętym ruchem. Jeśli tak się nie stanie, listopadowa premiera zaraz przed debiutem nowej generacji może zniechęcić wielu graczy do sięgnięcia po polską produkcję na starszą generację, w oczekiwaniu na port na nowych konsolach. Poniżej możecie zapoznać się z pełną treścią oświadczenia wydanego przez CD Projekt RED:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 ponownie opóźniony. Zagramy dopiero w listopadzie

 0