Cyberpunk 2077 spotyka World of Warcraft – ciekawa przeróbka fana

Cyberpunk 2077 spotyka World of Warcraft – ciekawa przeróbka fana

Trudno uznać, żeby Cyberpunk 2077 i World of Warcraft coś łączyło poza tym, że są to po prostu gry z gatunku lub wręcz z elementami RPG oraz bogatym, otwartym światem (a przynajmniej częściowo otwartym w CP2077). To w końcu zupełnie różne produkcje, które – poza wymienionymi wcześniej elementami - niewiele mają ze sobą wspólnego. Pierwsza z nich przeznaczona jest dla miłośników tytułów dla jednego gracza, które skupiają się na narracji i fabule. Z kolei druga stworzona została dla fanów multiplayerów, gdzie na serwerach często bawimy się wspólnie ze znajomymi. Ale czy dałoby się je w jakoś sposób połączyć? Okazuje się, że tak. Pomimo wielu różnic między World of Warcraft i Cyberpunk 2077 jeden z fanów stworzył bardzo ciekawy trailer, który łączy obie te marki. Twór ten otrzymał nazwę World of Cyberpunk i wygląda naprawdę dobrze.

Fan odtworzył trailer Cyberpunk 2077 w grze World od Warcraft.

Film został stworzony przez YouTubera o pseudonimie Duren. Przyznam szczerze, że w pierwszej chwili nie wyobrażałem sobie, jak połączyć dwie pozornie tak różne gry, jak Cyberpunk 2077 i World of Warcraft. Pomimo tego się to udało i to udało się całkiem nieźle. Duren tak naprawdę odwzorował w WoW-ie trailer polskiej gry, który po raz pierwszy został pokazany na targach E3 2018 w Los Angeles. Wykorzystał do tego modele dostępne w produkcji Blizzarda i efekt jest więcej niż zadowalający. Twórca użył przede wszystkim tych elementów World of Warcraft, które mają w sobie jak najwięcej z gatunku science-fiction, w tym między innymi wyspę o nazwie Mechagon, która zamieszkiwana jest przez pół roboty i pół gnomy. Rezultat możecie ocenić sami, ale chyba w większości zgodzimy się, że wideo robi spore wrażenie.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy tego typu twór YouTubera. Ma on na swoim koncie już kilka przeróbek. Wcześniej, również w World of Warcraft, odtworzył on między innymi trailery dwóch filmów: Jurassic Park oraz Mad Max. Poza tym jest on autorem miniserialu o nazwie The Legion, który – a jakżeby inaczej – również został stworzony z wykorzystaniem elementów z produkcji MMORPG autorstwa Blizzarda. Wszystkie dzieła możecie obejrzeć na jego kanale na YouTube. Nie wiemy, jak Wy, ale ja lubię oglądać podobne dzieła utalentowanych twórców, a do takich z pewnością należy zaliczyć Durena.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 spotyka World of Warcraft – ciekawa przeróbka fana

 0