Cyberpunk 2077: Ultimate Edition dostrzeżony na stronie PEGI

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition dostrzeżony na stronie PEGI

CD Projekt RED aktualizacją 2.0 zakończył rozwój Cyberpunka 2077 i skupia się na innych projektach w tym kontynuacji futurystycznej strzelanki. Oczywiście nie znaczy to, że gra zostanie pozbawiona wsparcia, bo zapewne jakieś mniejsze poprawki nadal będzie dostawać, choć już nie na taką skalę. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po premierze jedynego fabularnego DLC, Redzi wydali edycję kompletną Cyberpunka 2077.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition nadciąga? Tak twierdzi PEGI

O planach powstania Cyberpunk 2077: Complete Edition wspominano już w przeszłości i w sumie wydanie takiej wersji nie stanowiłoby zaskoczenia, patrząc na Wiedźmina 3: Dziki Gon Edycję Gry Roku oraz Edycję Kompletną. Teraz jednak rąbka tajemnicy uchyliła organizacja PEGI zajmująca się przyznawaniem klasyfikacji wiekowych grom. Na stronie internetowej znaleziono informację o Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, czyli najbardziej wypasionej i kompletnej wersji tytułu CD Projekt RED. Ocena obejmowała uwagi dotyczące treści dla dorosłych, w tym przemocy, wulgarnego języka i seksu. Jako platformę wymieniono konsolę Xbox Series X/S. Data premiery wypada 31 grudnia 2023 roku.

Informacja o wydaniu Cyberpunk 2077: Ultimate Edition została dostrzeżona w witrynie organizacji PEGI.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition dostrzeżony na stronie PEGI

Należy zauważyć, że przyznanie klasyfikacji wiekowej wersji Xbox Series nie oznacza, że gra nie trafi na inne platformy, takie jak PC i PS5. Data premiery prawdopodobnie również jest tymczasowa. Jeśli chodzi o to, czy Cyberpunk 2077 Ultimate Edition ma sens, to pytanie musieliby rozstrzygnąć konsumenci. Edycja łącząca zarówno podstawową grę Cyberpunk 2077, jak i dodatek Phantom Liberty ma jednak sens. Stworzenie ostatecznego pakietu ma również sens, jeśli CD Projekt RED nie planuje wypuszczać żadnej przyszłej zawartości do Cyberpunka 2077.

Oczywiście są to nieoficjalne rewelacje dlatego tradycyjnie trzeba podchodzić do nich z dystansem czekając na ewentualną zapowiedź kompletnej edycji CP2077 przez CD Projekt. Wątpliwe jednak, by taki zestaw trafił do rąk graczy w tym roku i jego debiut jak już nastąpi gdzieś w 2024 r. Tymczasem serwis VGC wskazuje, iż podczas spotkania z inwestorami Michał Nowakowski, dyrektor handlowy CD Projekt mówił o planach powstania nowej edycji, nawiązując do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

CD Projekt wspomina o nowej edycji Cyberpunka 2077

Powiedział, że firma nie ma jeszcze przygotowanej nazwy dla takiego pakietu, aczkolwiek gdy nadejdzie czas, to wszelkie szczegóły zostaną podane do publicznej wiadomości. Nie chce porównywać obu gier do siebie, ponieważ może w przypadku Cyberpunka 2077 i Edycji Kompletnej spółka obierze inne podejście niż do Wiedźmina 3: Dziki Gon, co sugeruje, że trafi ona na rynek szybciej.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077: Ultimate Edition dostrzeżony na stronie PEGI

 0