Cyberpunk 2077 Ultimate Edition zapowiedziany. Znamy datę premiery nowego wydania gry

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition zapowiedziany. Znamy datę premiery nowego wydania gry

CD Projekt zapowiedział wydanie Cyberpunk 2077 Ultimate Edition na konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Nieznana jest jeszcze cena pakietu, ale za to poznaliśmy datę premiery.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition oficjalnie zapowiedziany

Zgodnie ze spekulacjami Cyberpunk 2077 dostanie najlepsze, można uznać, że kompletne wydanie, bo CD Projekt RED nie planuje już więcej dodatków ani dużych aktualizacji. Cyberpunk 2077 Ultimate Edition trafi na PS5, Xbox Series X/S oraz komputery 5 grudnia 2023 roku. W zestawie znajdziemy podstawową wersję CP 2077 wraz ze wszystkimi aktualizacjami w tym update 2.0, a także wszelkimi usprawnieniami i DLC Phantom Liberty. Cena na razie pozostaje nieznana, ale pewnie przekroczy 200 złotych.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition zadebiutuje na PC, PS5 i Xbox Series X/S 5 grudnia. Będzie dostępny zarówno w wersji fizycznej jak i cyfrowej.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

Przypomnijmy, iż aktualizacja 2.0 zawiera szereg zmian i ulepszeń, w tym dynamiczne drzewka postaci, możliwość walki w trakcie jazdy czy poprawki SI wrogów i policji, oraz nowe bronie, pojazdy. Całość dopełnia dostęp do przedmiotów oferowanych w ramach programu Moje nagrody po wcześniejszej rejestracji. O planach wydania Ultimate Edition spekulowano od dłuższego czasu.

Aktualizacją 2.0 CD Projekt RED zakończył rozwój Cyberpunka 2077 i chociaż nie dostaniemy nowej zawartości, to deweloperzy z polskiego studia wciąż zamierzają dostarczać mniejsze patche z poprawkami. Tymczasem firma działa nad kontynuacją CP2077.

CD Projekt RED rozwija Project Orion

Sequel Cyberpunka 2077 jest na etapie projektowania koncepcyjnego. Nie wiemy, o czym opowie historia ani czy ponownie skupi się na losach V. Nie musi także rozgrywać się ponownie w Night City. Gra może nas przenieść do innych miejsc, "wszędzie tam, gdzie rozwinął się superkapitalizm, powodując upadek społeczeństwa". Kontynuacja powstaje na silniku Unreal Engine 5. Redzi porzucili bowiem autorski engine.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 Ultimate Edition zapowiedziany. Znamy datę premiery nowego wydania gry

 0