Cyberpunk 2077: Widmo Wolności na nowym zwiastunie. W grze pojawi się Idris Elba

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności na nowym zwiastunie. W grze pojawi się Idris Elba

Pierwsze duże DLC do Cyberpunka 2077 - o ile nie będziemy wliczać w to łatek, które swoje ważyły i sporo zmieniały w samej grze - ma się ukazać w 2023 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Właśnie otrzymaliśmy nowy zwiastun z nadchodzącego dodatku.

Widmo wolności to dodatek, który wprowadza nową postać, Agenta FIA Solomona Reeda, granego przez słynnego aktora, Idrisa Elbę. DLC zawiera również nowe misje i nową dzielnicę w Night City, a cała historia ma być klimatycznym „szpiegowskim-thrillerem”.

Widmo wolności to dodatek, który wprowadza nową postać, Agenta FIA Solomona Reeda, granego przez słynnego aktora, Idrisa Elbę.

Phantom Liberty będzie pierwszym płatnym DLC do Cyberpunka 2077, choć nie wiadomo, ile dokładnie będzie kosztować. 

W rozszerzeniu ponownie wcielimy się w postać V, który przyjmuje zlecenie dla Nowych Stanów Zjednoczonych. Nie zabraknie tu również Johnny'ego Silverhanda, granego przez Keanu Reevesa, który zapewne będzie raczył nas swoimi typowymi sarkastycznymi uwagami. 

Elba będzie więc kolejną gwiazdą Hollywood, która dołącza do świata Cyberpunka 2077. CD Projekt Red nieustannie rozwija i rozbudowuje to uniwersum i warto przypomnieć choćby o świetnym anime Netflixa opartym na grze czy licznych komiksach, a studio już przygotowuje pełnoprawną kontynuację o kryptonimie „Orion”, ale na ten tytuł przyjdzie nam jeszcze poczekać wiele lat. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077: Widmo Wolności na nowym zwiastunie. W grze pojawi się Idris Elba

 0