Cyberpunk 2077 zaprezentowany na nowym trailerze w ramach Night City Wire 5

Cyberpunk 2077 zaprezentowany na nowym trailerze w ramach Night City Wire 5

Chociaż do premiery Cyberpunka 2077 pozostało jeszcze trochę czasu, to CD Projekt RED nie próżnuje i w ramach Night City Wire 5 przygotował kolejny trailer z fragmentami gameplayu. Materiał przedstawia nowe fragmenty rozgrywki w tym akcje z udziałem postaci kreowanej przez aktora Keanu Reevesa. Skupiono się na bohaterach w tym motywacjach, które nimi kierują w różnych sytuacjach. Oprócz omówienia celu przyświecającemu głównemu bohaterowi deweloperzy rzucili nieco światła także na system rozwoju postaci będący całkiem zaawansowanym narzędziem, choć czy w takim stopniu jak w przypadku niektórych innych produkcji to przekonamy się dopiero po debiucie. Ogółem podczas wydarzenia prowadząca zaznajomiła nas z miastem Night City. Jeżeli ponownie nic nie stanie na przeszkodzie to tytuł zadebiutuje 10 grudnia na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

CD Projekt RED nie zapomniał również o fanach Wiedźmina, w efekcie w Cyberpunk 2077 pojawią się przedmioty związane ze światem Geralta z Rivii. Na liście znajduje się katana w stylu stalowego miecza Czarny Jednorożec, koszulka, skórzana kurtka z symbolem szkoły Wilka oraz obiekt przypominający wyglądem trolla. W posiadanie tych specjalnych rzeczy wejdą wyłącznie właściciele konkretnych gier z Wiedźminem, aczkolwiek nie wiemy, o jakie dokładnie części chodzi. Detale w tej sprawie poznamy w dniu premiery najnowszej produkcji. Co ciekawe w sytuacji połączenia tytułu z kontem GOG dostaniemy koszulkę z logo platformy. Redzi szykują więc wiele ciekawych atrakcji dla graczy i należy liczyć, że sama jakość Cyberpunka 2077 będzie na wysokim poziomie. Bez względu na to gra zalicza się do jednej z najdroższych w historii branży.

Według wyliczeń analityków DM Boś Cyberpunk 2077 będzie jedną z najdroższych gier w historii branży, która, pod względem budżetu, przebije hit Rockstara Grand Theft Auto V, które pochłonęło z kieszeni Rockstara 265 milionów dolarów. W przypadku Cyberpunka 2077 jest to z kolei 317 mln dolarów. Należy jednocześnie pamiętać, że nie jest to oficjalnie potwierdzona suma i nie wiadomo, czy kiedykolwiek CD Projekt podzieli się tymi szczegółami. Nie wiemy również, co ona dokładnie obejmuje. W związku z kolejnym i miejmy nadzieję ostatnim przełożeniem premiery gry DM BOŚ skorygował prognozę jej sprzedaży.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 zaprezentowany na nowym trailerze w ramach Night City Wire 5

 0