Cyberpunk 2077 zdominował listy życzeń graczy na Steam

Cyberpunk 2077 zdominował listy życzeń graczy na Steam

W zaledwie kilkadziesiąt godzin od zapadającej w pamięć prezentacji Cyberpunk 2077, która odbyła podczas konferencji Microsoftu na E3 oraz po uruchomieniu strony produktu na Steam, jasne jest, że tytuł ten zrobił ogromne wrażenie na społeczności graczy PC. Prezentacja oraz gwóźdź programu - sam Keanu Reeves - to był strzał w dziesiątkę, a gra wskoczyła już na szczyt zestawienia najbardziej pożądanych gier na Steam. Cyberpunk 2077 znokautował Halo: The Master Chief Collection, które spadło z pierwszego miejsca zestawienia, a nadchodzący otwarty świat w futurystycznym RPG od CD Projekt Red pokazuje, że może być największym wydarzeniem roku 2020 w świecie gier.

W zaledwie kilkadziesiąt godzin Cyberpunk 2077 wskoczyło na szczyt listy najbardziej pożądanych gier na Steam.

Listy życzeń na Steam dają wyraźny podgląd, które jeszcze niewydane gry są najbardziej pożądane przez użytkowników platformy. Gamasutra wyjaśnia, że nie jest do końca jasne w jaki sposób dokładnie układany jest ranking, ponieważ liczba wystąpień na listach życzeń graczy oraz brany pod uwagę okres czasu, nie są widoczne w rankingach. Mimo wszystko, takie zestawienie daje całkiem wiarygodne informacje i pokazuje, które tytuły najbardziej przyciągnęły uwagę odbiorców przed sklepową premierą. Patrząc jednak na prezentację podczas E3, połączoną ze świetną renomą studia, nie powinno być wielkim zaskoczeniem, że gra trafiła w upodobania tak wielu użytkowników.

Na umysły graczy zadziałał również fakt, że Keanu Reeves nie tylko zaprezentował Cyberpunk 2077, ale (co było ogromną niespodzianką) wystąpi również w samej grze jako legendarny Johnny Silverhand. Niektórzy użytkownicy mają nawet nadzieję, że postać ta będzie oferować erotyczne przeżycia w grze, co ma sugerować enigmatyczny wpis na Twitterze, umieszczony na oficjalnym koncie produkcji. A właśnie takie niedopowiedzenia i detale działają bardzo mocno na wyobraźnię graczy i podsycają chęć posiadania tytułu. Nie wiadomo, czy Cyberpunk 2077 utrzyma się na szczycie listy aż do premiery, zwłaszcza że po drodze pojawią się inne mocne tytuły. Z pewnością będzie to jednak wydarzenie roku 2020.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 zdominował listy życzeń graczy na Steam

 0