Cyberpunk 2077 - znamy szczegóły aktualizacji 1.2. CD Projekt RED zmienia zachowanie policji

Cyberpunk 2077 - znamy szczegóły aktualizacji 1.2. CD Projekt RED zmienia zachowanie policji

CD Projekt RED cały czas pracuje nad możliwie najskuteczniejszym naprawieniem Cyberpunka 2077. Jednak od pewnego czasu polskie studio nie wypuściło nowej poprawki, a zapowiadany na ubiegły miesiąc duży patch przesunięto na późniejszy okres (coś nam to przypomina). Teraz deweloperzy podzielili się informacjami o następnym update, który poprawi działanie elementu, na którego narzekała spora część graczy. Chodzi o system policji, nie oszukujmy się wyraźnie kulejący w tej grze, czego idealnym dowodem są materiały opublikowane na YouTube z pojawiającymi się znikąd za plecami głównego bohatera wirtualnymi stróżami prawa. Aktualizacja oznaczona numerem 1.2 zmienia zachowanie policjantów NCPD za sprawą poprawek do AI tak, żeby gracze mogli doświadczyć większego wytchnienia.

Aktualizacja do Cyberpunka 2077 sprawia, że policja jest mniej irytująca niż dotychczas. Ponadto poprawia model jazdy.

 

W praktyce policja nie będzie natychmiastowo i w masowej ilości teleportować się tuż obok nas, a dodatkowo dotarcie na miejsce zdarzenia od momentu przyjęcia zgłoszenia zajmie im trochę czasu. Dostaną też oni drona rozpoznawczego. Kolejnym elementem może nie tak mocno krytykowanym, ale również posiadającym wady jest model prowadzenia pojazdów. Tutaj CD Projekt RED też przygotowuje poprawki uwzględniające spadek liczby klatek na sekundę wytrącających nas z jazdy, czy dodające do menu pasek czułości sterowania. Pojawi się również opcja pozwalająca wydostać się z miejsc, w których utknęliśmy dzięki kołysaniu się pojazdu po naciśnięciu pedału gazu. Na liście znajduje się jeszcze, chociażby możliwość wyłączenia uniku przy podwójnym użyciu klawisza ruchu. Aktualizacja 1.2 ma trafić do Cyberpunka 2077 w marcu.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Redzi opublikowani patch 1.1 ulepszający wykorzystanie pamięci w różnych systemach wewnątrz gry: postaci, interakcji, nawigacji, filmów odtwarzanych w grze (telewizja, wiadomości itp.), roślinności, efektów laserowych, minimapy, urządzeń, SI, ruchu ulicznego, obrażeń środowiskowych, związanych z kartą graficzną. Usunięto też błąd powodujący, że telefony od Delamaina urywały się niespodziewanie i wyglądało, jakby nie można było ich odebrać, w zadaniu Readmisja.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 - znamy szczegóły aktualizacji 1.2. CD Projekt RED zmienia zachowanie policji

 0