Cyberpunk: Edgerunners - anime w świecie Cyberpunk 2077 będzie brutalne. Jest zwiastun

Cyberpunk: Edgerunners - anime w świecie Cyberpunk 2077 będzie brutalne. Jest zwiastun

Anime Cyberpunk 2077 doczekało się oficjalnego zwiastuna i trzeba przyznać, że Netflix nie zamierza bawić się w bajki dla dzieci. Cyberpunk: Edgerunners, serial wyprodukowany przez studio stojące za Kill la Kill i Fire Emblem Fates, będzie bardzo brutalne i zapewnia świeże spojrzenie na Night City.

W świecie Cyberpunka „edgerunnersi” to ludzie, którzy żyją na skraju społeczeństwa, angażując się w nielegalnie i etycznie wątpliwe zajęcia, które zazwyczaj wiążą się z wysokim poziomem ryzyka. 10-odcinkowa samodzielna seria, która ma zadebiutować na Netflixie jesienią tego roku, opowiada historię Davida, który ryzykuje wszystko, by stać się jednym z wyjętych spod prawa najemników Night City.

Cyberpunk: Edgerunners zadebiutuje na platformie Netflix już we wrześniu i składać będzie się z 10 odcinków.

Sam zwiastun jest bardzo intensywny, gdyż zaczyna się od gradu kul i krwi, a następnie widzimy Davida wijącego się w swoim łóżku, gdy sprawdza nowy braindance. Zwiastun zawiera krótkie wprowadzenie reszty obsady edgerunnerów, w tym Maine, Dorio, Kiwi, Pilara, Rebecci i Lucy. Całość jest bardzo brutalna, ale też „japońska”, jak na anime przystało, więc nie wszyscy widzowie mogą być z tego zadowoleni. 

Zachęcamy, aby każdy zainteresowany samodzielnie obejrzał trailer i ocenił, czy taki klimat mu odpowiada. Przypominamy, że serial zapowiedziano jeszcze przed premierą gry (podobnie jak wiele innych projektów, w tym grę planszową). Cyberpunk: Edgerunners zadebiutuje na platformie Netflix już we wrześniu i składać będzie się z 10 odcinków. Tymczasem wciąż czekamy na pierwsze duże rozszerzenie do gry Cyberpunk 2077, które powinno ukazać się w przyszłym roku. 

Zobacz także: 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk: Edgerunners - anime w świecie Cyberpunk 2077 będzie brutalne. Jest zwiastun

 0