Cyberpunkowy Gamedec z datą premiery i nowym zwiastunem

Cyberpunkowy Gamedec z datą premiery i nowym zwiastunem

Rynku gier wprawdzie regularnie nie zalewają cyberpunkowe propozycje, ale to nie znaczy, że takowych nie ma, a Gamedec to przykładowa produkcja, która dopiero będzie wydana. Podczas Futures Games Show polskie Anshar Studios zdradziło, że tytuł trafi na PC 16 września 2021 roku i w przyszłym roku na Nintendo Switch. W związku z tym deweloperzy zaprezentowali nowy zwiastun przybliżający nam odrobinę futurystyczny świat oraz zdradzający miejscówkę, której czas nie tknął. Gamedec to cyberpunkowe RPG oparte na podstawie powieści Marcina Przybyłka, którego akcję umieszczono w różnych wirtualnych światach, zaś główny bohater, który jest detektywem wyrusza z Warszawy XXII wieku, by rozwikłać powierzone mu śledztwa. Naszym zadaniem będzie odkrywanie sekretów, podejmowanie wyborów moralnych prowadzących do jednego z paru zakończeń.

Gamedec zadebiutuje na PC 16 września 2021 roku.

Całość obserwujemy z rzutu izometrycznego, zaimplementowano też drzewko rozwoju postaci. Wśród odwiedzanych lokacji nie zabraknie zarówno tych futurystycznych, jak i inspirowanych Dzikim Zachodem czy Dalekim Wschodem. Widzimy, że autorzy chcą postawić na różnorodność. Zadania ukończymy nie tylko tocząc walkę, ale prowadząc dialogi, które nie doprowadzą do ostatecznej konfrontacji. Gra dostanie kolorową oprawę graficzną. Gamedec kupimy na Steam oraz GOG. Na platformie Valve dostępne jest demo, dzięki czemu każdy może sam sprawdzić, czy gra przypadnie mu do gustu. Projekt zapowiada się ciekawe szczególnie dla fanów cyberpunkowego klimatu. Co ciekawe wspomniany Marcin Przybyłka pełnił tu rolę konsultanta merytorycznego.

Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe Gamedec uruchomimy na minimalnych detalach przy konfiguracji z procesorem Intel i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6300, 8 GB RAM oraz karcie graficznej NVIDIA GeForce GTX 550 / ATI Radeon HD 6XXX z DirectX 11. Na pełnych ustawieniach gra ruszy na komputerze z Intel Core i5-7400 3,0 GHz lub AMD Ryzen 5 1400 3,2 GHz, 16 GB pamięci RAM i karcie NVIDIA GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 56 (DX 11). Do tego w obu sytuacjach wymagany jest dysk z zarezerwowaną przestrzenią 30 GB. Produkcja ruszy wyłącznie na systemie operacyjnym Windows 10 w wersji 64-bitowej.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunkowy Gamedec z datą premiery i nowym zwiastunem

 0