Czarny Piątek w Google Play

Czarny Piątek w Google Play

Jak wszyscy wiemy, zbliża się okres największych promocji, a Czarny piątek nie ominie również Google Play, choć niestety w naszym kraju nie będzie aż tak obfity.

Jeśli nie lubisz tłumów i uważasz, że czarnopiątkowy szał zakupów nie jest dla Ciebie, to najnowsza oferta Google może trafić w Twój gust. Sklep producenta najpopularniejszej przeglądarki oraz wyszukiwarki świata oferuje zniżki sięgające nawet do 90%. Wśród przecenionych produktów pojawią się takie produkcje, jak: Call of Duty: Black Ops Zombies, której cena spadła o ponad 50% (z 27,99 zł na 12,99 zł), Another World z 76% obniżką (z 16,99 zł na 4,09 zł), a także niezwykle popularny Farming Simulator 16 kosztujący teraz tylko 4,49 zł. Największy tegoroczny rabat w Google Play wynosi prawie 90% i został on udzielony na świetnie oceniany minimalistyczny symulator metra – Mini Metro.

Niestety Google nie wszystkich traktuje jednakowo, przez co niektóre z ich promocji nie będą u nas dostępne

Najdroższą z przecenionych gier jest przygodówka Layton’s Mystery Journey – przed przeceną kosztowała ona 75 zł, a teraz możemy w nią zagrać już za 26,99 zł. Najtańszą z kolei grą jest League of Stickman 2017, której cena spadła o zaledwie 54 grosze, a jej koszt wynosi teraz tylko 1,25 zł. Niestety nie wszystko jest tak piękne, jak mogłoby się wydawać, bo nawet jeśli ceny są atrakcyjne, Google nie traktuje nas równie dobrze jak innych rejonów - niektóre nich otrzymały dedykowane strony z promocjami na książki, filmy czy nawet muzykę. Co prawda, dało się słyszeć o darmowej usłudze Google Play Music przez 4 miesiące, jednak ani mnie, ani moim znajomym nie udało się jej uzyskać.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Czarny Piątek w Google Play

 0