Czas na ćwierćfinały IEM Katowice 2017 w CS:GO

Czas na ćwierćfinały IEM Katowice 2017 w CS:GO

Piątek to dzień, w którym na IEM Katowice 2017 będą rozgrywane mecze ćwierćfinałowe. Wezmą w nich udział zespoły, które zajęły miejsca 2-3. w swoich grupach.

Dzisiaj na IEM Katowice 2017 rozgrywane będą mecze ćwierćfinałowe. Co ważne, będą to tylko dwa spotkania, gdyż zespoły z pierwszych miejsc w swoich grupach mają już zapewnione miejsce w półfinale. Zwycięzcy dzisiejszych pojedynków awansują do grupy czterech najlepszych drużyn na katowickim turnieju, a przegrani będą mogli już wracać do domów. Dzień zacznie się od meczu między Brazylijczykami z Immortals i Duńczykami z North. Spotkanie rozpocznie się już około godziny 12:35 i będzie rozgrywane w systemie BO3, czyli do dwóch wygranych map. Cała drabinka została już rozlosowana, więc wiadomo, że lepszy z tego meczu w półfinale trafi na FaZe Clan. Z kolei na 16:25 zaplanowano pojedynek na szczycie, między Astralis oraz Natus Vincere. Zwycięzcy w półfinale zmierzą z Heroic.

Dzisiaj rozegrane zostaną ćwierćfinały IEM Katowice 2017, w których zmierzą się Astralis z Natus Vincere oraz Immortals z North.

IEM Katowice

Trudno wskazać faworytów dzisiejszych spotkań. Turniej IEM Katowice 2017 pełen jest niespodzianek. Z zawodami pożegnali się już tacy faworyci, jak Fnatic, SK Gaming, czy też Polacy z Virtus.pro. Jednak mecze BO3 żądzą się własnymi prawami i są zdecydowanie mniej przypadkowe niż BO1. Pomimo tego wskazanie faworytów będzie trudne, ponieważ oba spotkania wydają się dość wyrównane. Jeśli już miałbym się pokusić o wytypowanie zwycięzców, to pewniejszym wyborem wydają się zespoły z Danii, czyli Astralis oraz North. Pierwsi z nich wygrali niedawnego majora i byli w półfinale DreamHack Masters. Z kolei ich rywale raczej zawodzą w ostatnich miesiącach. Podobnie jest z North, którego zawodnicy częściej występują w zawodach na najwyższym poziomie i chociażby doświadczenie przemawia na ich korzyść.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Czas na ćwierćfinały IEM Katowice 2017 w CS:GO

 0