Czeka nas remaster Diablo 2 i Warcrafta 3? Blizzard szuka pracowników

Czeka nas remaster Diablo 2 i Warcrafta 3? Blizzard szuka pracowników

Blizzard szuka pracowników do wydania odświeżonych wersji Diablo 2 i Warcrafta 3. Czyżby czekały nas remastery kultowych produkcji?

Już od dłuższego czasu w sieci krążą pogłoski jakoby to Diablo 2 i Warcraft 3 miało zostać wydane w odświeżonych wersjach – za sprawą Blizzarda ta wizja może stać się rzeczywistością. Twórcy szukają doświadczonych programistów, którzy chcą pomóc w wydaniu zremasterowanych gigantów. Cała oferta pracy pojawiła się na oficjalnej stronie deweloperów – znaleźć ją możecie pod tym linkiem. Jak piszą pracownicy Blizzard – wspaniałe opowieści, dopracowany multiplayer i niezwykła grywalność sprawiły, że StarCraft, Warcraft 3 oraz Diablo 2 stały się tytanami swoich czasów. Obecnie mając tak duże możliwości aż przykro i trudno gra się, w chociażby w kultowe Diablo, mimo że gra dalej jest niezwykle wciągająca to jednak jej grafika i rozwiązania technologiczne są mocno przestarzałe i nieatrakcyjne dzisiejszych czasach. Aby wspomnienia powróciły, poniżej zostawiam wam jeden z pierwszych zwiastunów Diablo 2

Patrząc na tak kultowe produkcje, jak Diablo 2 czy Warcraft 3 wracają piękne wspomnienia. Czas powrócić do starych dobrych czasów – Blizzard szykuje odświeżone wersje bestsellerów w swoich latach.

Blizzard dobrze wie, że Diablo 2 i Warcraft 3 wciąż mają rzeszę oddanych fanów. Patrząc, chociażby na wyniki sprzedażowe Diablo 3 wiemy, jak dużym zainteresowaniem cieszą się gry z tej serii. Remaster kultowych produkcji może przynieść ogromne zyski dla deweloperów, ale także świetną zabawę dla graczy. Chyba każdy z nas kto pamięta czasy Diablo czy Warcrafta ma czasem ochotę wrócić do tych gier – problem pojawia się w momencie, gdy zaczniemy rozgrywkę. Mimo wciągających opowieści, gry nie pasują do dzisiejszych realiów – obiecane remastery mogą być strzałem w dziesiątkę. Pewnie nie tylko ja, z wielką przyjemnością ogrywałbym Diablo 2 w Full HD z poprawioną mechaniką i teksturami. Niestety obecnie Blizzard szuka jedynie pracowników, to jak długo na odświeżone produkcje przyjdzie nam czekać, jest zależne od działań firmy. Miejmy nadzieję, że ta sprawa będzie dla nich priorytetem i już wkrótce dostaniemy pierwsze konkretne informacje o remasterach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Czeka nas remaster Diablo 2 i Warcrafta 3? Blizzard szuka pracowników

 0