Cztery nowe gry zyskują wsparcie DLSS. NVIDIA pokazuje ogromny skok w liczbie fps

Cztery nowe gry zyskują wsparcie DLSS. NVIDIA pokazuje ogromny skok w liczbie fps

NVIDIA ogłosiła, że do wciąż powiększającej się listy tytułów obsługujących mocno pożądaną przez graczy technologię DLSS dołaczają cztery nowe gry. Obejmuje to Call of Duty Black Ops Cold War, War Thunder, Enlisted, Ready or Not, co sprawia, że lista pozycji wspierających NVIDIA Deep Learning Super Sampling zwiększa się do 24. Nowe Call of Duty: Black Ops Cold War obsługuje również inne technologie NVIDIA, takie jak Reflex, Ansel i Highlight. Gra obsługuje również śledzenie promieni Microsoft DXR,a teraz dodatkowo otrzyma teraz obsługę DLSS. Z włączonym trybem DLSS, NVIDIA spodziewa się do 85% wyższej wydajności w 4K z ray tracingiem przy ustawieniu ultra.

Cztery kolejne gry: Call of Duty Black Ops Cold War, War Thunder, Enlisted, Ready or Not, dołączają do listy tytułów wspierających DLSS.

Darmowa i bardzo popularna gra War Thunder, która pozwala graczom prowadzenie działań kierując czołgiem, samolotem, czy okrętem wojennym równie z otrzymuje DLSS, zwiększając wydajność w rozdzielczości 4K nawet o 30 procent. Ready or Not to nadchodząca gra pozwalająca wcielić się w policjanta z grupy SWAT, która jest jeszcze daleka od ukończenia i jest obecnie dostępna w wersji alfa. Pozycja ta obsługuje już odbicia, cienie i okluzję otoczenia opartą na ray tracingu i właśnie otrzymała obsługę DLSS. NVIDIA podaje, że gra uzyska aż 120% wzrost wydajności w 4K. Z technologii NVIDII skorzysta również Enlisted - strzelanka FPS MMO z czasów II wojny światowej, która niedawno weszła do zamkniętej bety. Oczekuje się, że gra uzyska do 55 procent wyższą liczbę klatek na sekundę w 4K.

Technologia NVIDIA Deep Learning Super Sampling (DLSS) sprawia, że ​​procesory graficzne renderują mniej klatek niż normalnie, rekonstruując braki przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji i wysoce wyrafinowanych algorytmów. Procesory graficzne NVIDIA są w stanie zrekonstruować obraz w czasie rzeczywistym do rozdzielczości natywnej. W rezultacie ostateczny obraz wygląda prawie identycznie jak ten, który zostałby wygenerowany w tej samej rozdzielczości bez użycia sztucznej inteligencji, jednak zyskując naprawdę dużo na wydajności.

Gry obecnie wspierające DLSS:

 1. Amid Evil
 2. Battlefield V
 3. Bright Memory
 4. Control
 5. Crysis Remastered
 6. Death Stranding
 7. Deliver Us The Moon
 8. F1 2020
 9. Final Fantasy XV
 10. Fortnite
 11. Ghostrunner
 12. Justice
 13. Mechwarrior V: Mercenaries
 14. Metro Exodus
 15. Minecraft
 16. Monster Hunter World
 17. Moonlight Blade
 18. Pumpkin Jack
 19. Quake II RTX
 20. Shadow of the Tomb Raider
 21. Stay in the Light
 22. Watch Dogs Legion
 23. Wolfenstein: Youngblood
 24. Call of Duty Black Ops Cold War
 25. War Thunder
 26. Enlisted
 27. Ready or Not

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cztery nowe gry zyskują wsparcie DLSS. NVIDIA pokazuje ogromny skok w liczbie fps

 0