Czym nas zaskoczy Śródziemie: Cień Mordoru - gameplay w 4K

Czym nas zaskoczy Śródziemie: Cień Mordoru - gameplay w 4K

Śródziemie: Cień Wojny ma zadebiutować ma 25 sierpnia tego roku. Prócz wersji PC pojawią się również na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Im bliżej premiery, tym będzie się pojawiało coraz więcej szczegółowych informacji.

Middle-earth: Shadow of War (polski tytuł Śródziemie: Cień Wojny), jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części, a więc Cienia Mordoru. Naszym zadaniem będzie pokonanie władcy ciemności we własnej osobie. Gra rozpocznie się tam, gdzie zakończył się Cień Mordoru. Twórcy obiecują jeszcze bogatszy i bardziej rozległy otwarty świat, nowe postacie o ciekawej historii, liczne elementy RPG oraz rozszerzony system generowania atrybutów przeciwników - Nemezis. Gracze otrzymają także nowy Pierścień Władzy o ogromnej mocy. Miejmy nadzieję, że wszystkie minusy z pierwszej części zostaną poprawione i rzeczywiście otrzymamy ulepszoną wersje rozgrywki. IGN opublikował właśnie materiał z gry Śródziemie: Cień Wojny w rozdzielczości 4K.

Wiele milionów fanów powieści Tolkiena, chętnie zobaczyłoby RPG w klimatach Śródziemia na kształt Wiedźmina 3, ale gry akcji TPP Monolithu są na ten moment i tak świetną alternatywą.

Najnowszy filmik trochę przybliża nam grafikę jakiej możemy się spodziewać, ale pamiętajmy, że do premiery jest jeszcze nieco czasu, więc efekt końcowy powinien być jeszcze lepszy. Póki co jest bardzo dobrze pod względem oprawy wizualnej, ale trochę brakuje jeśli porównamy grafikę do gier typu Forza Horizon 3, czy Wiedźmin 3: Dziki Gon. Kontynuacja, pod względem fabuły jak i systemu rozgrywki, zapowiada się dużo lepiej niż część pierwsza. Na uwagę zasługuje zmiana scenerii, z jałowego pustkowia Mordoru na wnętrza miast. Tym samym nieco inaczej wygląda teraz mechanika i dynamika walk, a także zwiększyła się różnorodność rozgrywki. Ponadto Talion może liczyć na wsparcie zaprzyjaźnionych NPC (jest to novum) w postaci gondoriańskiej armii. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się obecnie rozgrywka w 4K. 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Czym nas zaskoczy Śródziemie: Cień Mordoru - gameplay w 4K

 0