Czyżby Rival 3 Wireless Gen 2 zbliżał się do nas wielkimi krokami? Myszka dostrzeżona na Reddicie

Czyżby Rival 3 Wireless Gen 2 zbliżał się do nas wielkimi krokami? Myszka dostrzeżona na Reddicie

SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2 dostrzeżony na Reddicie?

W dniu 30 kwietnia 2024 roku na platfomie Reddit pojawił się wpis z grafiką sugerującą kolejną możliwą premierę sprzętu od SteelSeries. Wyciek wydaje się być tym bardziej prawdopodobny, że w przeszłości społeczność forum r/MouseReview publikowała już rozmaite informacje na temat nadchodzących myszek, które okazywały się być prawdziwe. Dokładnie w ten sam sposób cztery lata temu dowiedzieliśmy się, o planach SteelSeries odnośnie wypuszczenia nowej linii myszek SteelSeries Aerox. Wtedy to w poście użytkownika kryjącego się pod pseudonimem TigerH ujawniona została dokładna specyfikacja wszystkich planowanych myszek z rodziny Aerox zawierająca informacje na temat rozdzielczości sensora, zastosowanych przełączników, wspieranych technologii, ceny oraz wielu innych istotnych aspektów dotyczących myszek dla graczy.

Tymczasem najnowsze plotki na forum r/MouseReview sugerują, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się premiery odświeżonego modelu drugiej generacji bazującego na kultowej myszce SteelSeries Rival 3 Wireless. Źródłem informacji jest podobno ankieta wysyłana przez SteelSeries mailowo do niektórych klientów. Z posta użytkownika YungSoo możemy dowiedzieć się co nieco na temat specyfikacji technicznej oraz planowanych wariantów kolorystycznych. No właśnie, a co mówią nam te dane? Z grafiki wynika, że zmiany będą jedynie kosmetyczne. Wiadomo, że SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2 od starszej generacji ma się różnić nowymi wersjami kolorystycznymi tj. oprócz czarnego Rivala 3 Wireless Gen 2 dostępne mają być też myszy w kolorze białym, błękitnym i liliowym.

Natomiast elektronika najprawdopodobniej pozostanie bez zmian. Oznacza to, że myszka nadal będzie zasilana dwoma bateriami AAA i napędzana sensorem True Move Air, czyli lekko zmodyfikowanym PixArt PAW3335, który w 2024 roku nie robi już żadnego wrażenia, to po prostu przyzwoity sensor stosowany w tańszych, bezprzewodowych myszkach dla graczy. Ponadto przełączniki również mają pozostać te same. Nie wiadomo zaś nic odnośnie wagi urządzenia ani ewentualnych zmian w kształcie. Miejmy nadzieję, że chociaż pod tym względem się cokolwiek zmieni, gdyż SteelSeries Rival 3 Wireless Gen 2, o ile istnieje naprawdę i nie jest to fałszywa plotka, brzmi jak odgrzewany kotlet, który przeleżał trochę za długo w lodówce.

Nie zachęca również cena, dla przypomnienia SteelSeries Rival 3 Wireless wyceniony jest obecnie na stronie producenta na 39.99 euro. Natomiast zgodnie z informacjami zawartymi na grafice za generację drugą przyszłoby nam zapłacić 49.99 lub 59.99 euro zależnie od wybranej wersji kolorystycznej. Oczywiście, jako że źródłem informacji miała być ankieta, to możliwe, że na jej podstawie SteelSeries jednak wyciągnie konkretne wnioski i zdecyduje się odświeżyć nie tylko kolorystykę, ale też elektronikę, która w obecnej formie kojarzyć się może z myszkami z 2019 roku, a nie sprzętem na miarę 2024 roku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Czyżby Rival 3 Wireless Gen 2 zbliżał się do nas wielkimi krokami? Myszka dostrzeżona na Reddicie

 0