D-Link prezentuje nową linię routerów Smart AI LTE

D-Link prezentuje nową linię routerów Smart AI LTE

D-Link zaprezentował najnowszą rodzinę routerów Smart Wi-Fi z algorytmami sztucznej inteligencji (AI) - modele AX1500 4G+ (G416), AX1500 4G (G415) oraz N300 4G (G403).

Urządzenia zaprojektowano z myślą o wymaganiach nowoczesnego inteligentnego domu i biura. Rodzina najnowszych routerów Smart 4G firmy D-Link zapewnia połączenia bezprzewodowe, eliminując problemy z połączeniami w szerokim zakresie środowisk. Urządzenia znajdą zastosowanie w sieciach domowych z rosnącą liczbą sprzętów konkurujących o przepustowość oraz w przypadku osób, chcących poprawić parametry pracy oraz jakość połączeń sieciowych podczas pracy zdalnej. Jednoczesny mobilny Internet LTE/3G i obsługa stacjonarnego szerokopasmowego Internetu umożliwiają skonfigurowanie dostępu sieci w przypadku awarii któregokolwiek z połączeń.

D-Link zaprezentował najnowszą rodzinę routerów Smart Wi-Fi z algorytmami sztucznej inteligencji (AI) - modele AX1500 4G+ (G416), AX1500 4G (G415) oraz N300 4G (G403).

Router D-Link

Obydwa routery Smart 4G, które są gotowe do pracy w sieci mesh, łączą technologię Wi-Fi 6 z funkcjami sztucznej inteligencji. Wbudowany AI Wi-Fi Optimiser stale skanuje kanały Wi-Fi w poszukiwaniu zakłóceń, dzięki czemu zawsze udostępniane jest najlepsze połączenie. Jednocześnie AI Traffic Optimiser nadaje priorytet najważniejszym aplikacjom korzystającym z połączenia z Internetem, co przekłada się na optymalne działanie oraz stabilność połączeń. Urządzenia G416 i G415, które są łatwe w konfiguracji i instalacji, zapewniają mobilne połączenia z Internetem 4G+ LTE Cat 6 i 4G LTE Cat 4. To oznacza odpowiednio prędkości do 300 Mb/s i 150 Mb/s, a sieć Wi-Fi 6 działająca w dwóch zakresach zapewnia prędkość połączeń do 1500 Mbit/s.

G403 oferuje szybkie mobilne połączenia 4G LTE z prędkością do 150 Mb/s. Router wyposażono w funkcje bezpieczeństwa, takie jak podwójne aktywne zapory sieciowe (SPI i NAT), zapobiegające potencjalnym atakom przez Internet oraz dodatkową ochronę w postaci najnowszego szyfrowania bezprzewodowego WPA3. W routerach LTE firmy D-Link można korzystać z kart SIM wszystkich operatorów usług mobilnych. Zintegrowany AI Assistant stale monitoruje działanie sieci oraz korzystanie z danych, a do aplikacji EAGLE PRO AI trafiają rekomendacje i cotygodniowe raporty. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z Google Assistant i Amazon Alexa, zapewniając użytkownikom wygodę sterowania Wi-Fi przy użyciu komend głosowych. Więcej informacji o dostępności i cenie można uzyskać kontaktując się z firmą D-Link.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: D-Link prezentuje nową linię routerów Smart AI LTE

 0