D-Link prezentuje zestaw LTE z anteną zewnętrzną

D-Link prezentuje zestaw LTE z anteną zewnętrzną

D-Link wprowadza do sprzedaży rozwiązanie, którego celem jest zwiększenia szybkości połączenia z internetem. Zestaw LTE z anteną zewnętrzną DWP812KT tworzy zewnętrzny modem LTE Cat. 6 oraz router Wi-Fi AC1200. DWP812KT opracowano z myślą o zastosowaniu w obszarach, gdzie nie są dostępne kablowe połączenia szerokopasmowe, siła sygnału sieci operatorskich jest słaba lub połączenia z siecią przez routery 3G/LTE nie działają stabilnie. W pakiecie z DWP-812KT znajdziemy router, którego połączono z anteną zewnętrzną przez kabel Ethernet, w efekcie sygnał jest przesyłany bez strat, a odległość między routerem a anteną zewnętrzną może wynosić nawet 100 m.

D-Link wprowadza do sprzedaży rozwiązanie, którego celem jest zwiększenia szybkości połączenia z internetem - zestaw LTE z anteną zewnętrzną DWP812KT.

D-Link prezentuje zestaw LTE z anteną zewnętrzną

Klasa ochrony IP67 obudowy anteny zewnętrznej zapewnia wydajną pracę w każdych warunkach pogodowych. Antena zewnętrzna LTE jest anteną kierunkową, umożliwiającą nawiązanie szybkiego i niezawodnego połączenia o przepustowości do 300 Mb/s. Wystarczy podłączyć antenę zewnętrzną z routerem za pomocą kabla Ethernet, włożyć kartę SIM 4G w gniazdo anteny, ustawić ją w kierunku najbliższej stacji bazowej (BTS) i podłączyć zestaw do zasilania. Wszystkie urządzenia domowe będą mogły korzystać z internetu za pomocą połączeń kablowych lub Wi-Fi przez router DIR825.

Wchodzący w skład zestawu gigabitowy router Wi-Fi AC1200 DIR-825 to nowoczesne urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach domowych i małych firmach. DIR-825 zapewnia maksymalną przepustowość do 1200 Mb/s oraz jednoczesną pracę w dwóch pasmach 2,4 GHz oraz 5 GHz, oferując najwyższą wydajność sieci bezprzewodowej przy zrównoważonym obciążeniu. Więcej informacji o dostępności i cenach można uzyskać bezpośrednio u producenta.

Najważniejsze cechy:

• Antena zewnętrzna LTE Cat. 6 dalekiego zasięgu (300 Mb/s)
• Klasa ochrony IP67
• Router Wi-Fi AC1200 (2,4 GHz - 300 Mb/s i 5 GHz - 876 Mb/s)
• Port USB 2.0
• 1 port Gigabit WAN, 4 porty Gigabit LAN
• Szyfrowanie połączenia WPA3

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: D-Link prezentuje zestaw LTE z anteną zewnętrzną

 0