Dark Souls 3 miało dostać tryb Battle Royale

Dark Souls 3 miało dostać tryb Battle Royale

Dzisiejszy świat wirtualnej rozrywki potrafi zaskakiwać równie mocno co ten rzeczywisty. Ciekawe, czy teraz Battle Royale pojawi się w Wiedźminie 3?

Popularność Battle Royale eksplodowała głównie za sprawą PUBG. Aktualnie liczne grono producentów ochoczo dodaje ów tryb do swych gier, aczkolwiek przytrafiają się i tacy, których nigdy byśmy o to nie podejrzewali. Idealnym przykładem jest From Software oraz ich produkcja Dark Souls 3. Otóż jak się okazuje miał on dostać najbardziej znany tryb świata. Tytuł zadebiutował na rynku dość dawno, bo dwa lata temu. Mimo wszystko deweloper pragnął ożywić zainteresowanie wspomnianym projektem. Odkrycia dokonał Lance McDonald, który znalazł w kodzie gry informacje odnośnie trybu znanego m.in. z Battlegroundsa. Co najlepsze, nie musiała to być znaczna ingerencja w pliki, ponieważ twórcy użyli nazwy właśnie Battle Royale.

W Dark Souls 3 miała pojawić się rozgrywka Battle Royale

Ciężko spekulować jak cały pomysł miał zostać zrealizowany w produkcji stricte single player. Oczywiście przebudowano by dostępną strukturę sieciową. Tylko wówczas dostalibyśmy tajemniczą zarazę zwaną strefą eliminująca dane osoby, skrzynki z łupami, a ogólny schemat opierałby się na walkach na miecze? Bo trudno wyobrazić sobie implementację współczesnej broni palnej. Fundamentalne pytanie brzmi — czy to mogło wypalić? Niestety tego zapewne się już nigdy nie dowiemy, gdyż autorzy porzucili przytoczony pomysł zaś sam produkt został raczej zapomniany przez branżę. Notabene deweloperzy coraz bardziej potrafią zaskakiwać swych fanów. Z kolei świat zdaje się oszalał na punkcie Battle Royale i jest prawie wszędzie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dark Souls 3 miało dostać tryb Battle Royale

 0