Darksiders 3 – pierwszy trailer i wymagania udostępnione

Darksiders 3 – pierwszy trailer i wymagania udostępnione

Nie musieliśmy długo czekać, aby po wczorajszych przeciekach na Amazonie dostać więcej informacji na temat nowego Darksiders – twórcy udostępnili trailer oraz wymagania sprzętowe.

Wczorajsze zamieszanie spowodowane dodaniem Darksiders 3 do sklepu Amazon pociągnęło za sobą lawinę zdarzeń. Parę godzin po zaistniałej sytuacji mogliśmy oglądać trailer nowej produkcji studia THQ Nordic, a chwilę później dostaliśmy również wymagania sprzętowe, o których dowiedzieliśmy się poprzez platformę Steam. Warto dodać, że są to jedynie wstępne dane, które mogą jeszcze ulec zmianie. Wiemy również, że podana data premiery na Amazonie – 31.12.2018 była jedynie wstawiona tymczasowo. Dokładnej daty wydania gry jeszcze nie znamy – potwierdzono natomiast, że tytuł wyjdzie w 2018 roku. O grze wiemy na razie niewiele a poniższy trailer również nie pokazuje nic szczególnego – nie zawiera rozgrywki i nie ujawnia wielu informacji, jest tylko swego rodzaju spojrzeniem na pewne założenia fabuły.

- Tak jak obiecaliśmy, nie spieszyliśmy się, chcąc się upewnić, że nowa odsłona Darksiders będzie wszystkim, czego pragną miłośnicy przygodowych gier akcji i zwłaszcza lojalni fani Darksiders — komentuje Lars Wingefors, współzałożyciel i dyrektor wykonawczy THQ Nordic.

Aby móc zagrać w najnowszą odsłonę Darksiders, nasz komputer musi być wyposażony w co najmniej: Procesor Intel Core i5-2400 lub AMD FX-6100, 6 GB RAM-u oraz kartę graficzną obsługującą Shader Model 5 z 2 GB VRAM. Będziemy potrzebować również 15 GB wolnej przestrzeni na dysku, Windowsa 7/8/10 64-bit oraz DirectX w wersji 11. Steam dodatkowo udostępnia zalążek informacji na temat rozgrywki. Potwierdziło się to, że przyjdzie nam zagrać czarodziejką – Furią, a jej głównym zadaniem będzie przywrócenie równowagi pomiędzy dobrem i złem na Ziemi. Naszymi przeciwnikami będzie siedem grzechów głównych oraz ich podwładni – od mitycznych stworów po zdegenerowane istoty. Rozgrywka toczyć się będzie w postapokaliptycznym świecie – zrujnowanym przez wojnę i zepsucie, a to wszystko opiewać będzie niepowtarzalny styl graficzny znany z serii Darksiders.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Darksiders 3 – pierwszy trailer i wymagania udostępnione

 0