Dawka emocji dla fanów CS:GO w nadchodzący weekend — IEM Sydney 2017

Dawka emocji dla fanów CS:GO w nadchodzący weekend — IEM Sydney 2017

Nie często widzi się, aby turnieje e-sportowe były przeprowadzane w tak egzotycznych miejscach – poza normy wychodzi Intel Extreme Masters rozgrywany w Sydney!

Kolejny Intel Extreme Masters zaskakuje nas nie tylko miejscem, w którym się odbędzie, ale także drużynami, które na nim zagrają. Organizatorzy postanowili dać szansę formacjom z Azji oraz Oceanii i właśnie wśród nich przeprowadzili otwarte kwalifikacje. Zwycięstwo oraz miejsce w głównym turnieju zgarnęły dwie ekipy – Vici Gaming oraz Chiefs eSports Club. Reszta drużyn została natomiast zaproszona i są to: Renegades, SK Gaming, North, FaZe Clan, OpTic Gaming oraz Astralis. Patrząc na statystki tych zespołów, widzimy sporą różnicę – na pierwszy rzut oka zdecydowanym faworytem jest Astralis, ale może każdy odpowiednio się przygotował i zobaczymy wspaniałe, wyrównane widowisko. Całe wydarzenie trwać będzie od 3 do 7 maja, a otwierający mecz odbędzie się już jutro pomiędzy North i OpTic Gaming o godzinie 5:00. Więcej informacji na temat poszczególnych rozgrywek znajdziecie na oficjalnej stronie IEM Sydney 2017.

Osiem ekip z całego świata zawalczy o 200 000$ w nadchodzącym IEM Sydney 2017.

Faza grupowa będzie rozgrywana w systemie szwajcarskim i potrwa dwa dni – 3 oraz 4 maja. Następnie przewidziano dzień przerwy, aby zawodnicy, którzy będą mierzyć się w sobotnich półfinałach, mieli czas na regenerację. W niedzielę natomiast dojdzie do finałowej walki o zwycięstwo, w której lepsza formacja zgarnie nie tylko puchar, ale także 100 000$. Niestety ze względu na różnice stref czasowych cały turniej dla polskich kibiców odbędzie się w niekorzystnych godzinach, większość meczów niestety zaczyna się wcześnie rano. Faza grupowa w przypadku obu dni rozpocznie się już od 5:00 i trwać będzie do około 15. Trochę lepiej sprawa wygląda z rozgrywkami półfinałowymi, które odbędą się nieco później – w godzinach 7:00 oraz 10:50, finał również przewidziany jest na 7:00. Zmagania drużyn będzie można oglądać na oficjalnym kanale ESL na YouTube.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dawka emocji dla fanów CS:GO w nadchodzący weekend — IEM Sydney 2017

 0