Dead Island 2 - walka i eksploracja zaprezentowane na nowym gameplayu

Dead Island 2 - walka i eksploracja zaprezentowane na nowym gameplayu

Deep Silver opublikował 14-minutowy gameplay z Dead Island 2 ukazujący eksplorację oraz walkę z zombie, a to wszystko okraszone komentarzem deweloperów wyjaśniających poszczególne mechaniki gry.

Dead Island 2 pojawi się 21 kwietnia na komputerach, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Deep Silver, który jest wydawcą gry podgrzewa atmosferę i promuje tytuł przedpremierowo udostępniając trwający niecałe 15 minut gameplay, który ukazuje ważne elementy rozgrywki. Na materiale zaprezentowano jedną z misji wykonywaną przez Dani, która mus dostać się do hotelu Halperin zlokalizowanego w bogatej dzielnicy Los Angeles. Oprócz zadania fabularnego na bohaterkę czekają różne aktywności poboczne związane z nierzadko ekscentrycznymi postaciami. Podczas podróży Dani trafia na krwiożercze zombie, które bez zastanowienia atakują ją w ciasnych uliczkach postapokaliptycznego miasta aniołów.

Dead Island 2 zadebiutuje 21 kwietnia.

Do dyspozycji oddano różne typy broni od białej, obuchowej po palną. Ostatnia sprawdzi się podczas pojedynków na dystans, natomiast broń sieczna pozwoli walczyć z nieumarłymi i innymi wrogami na bliską odległość - noże i miecze pozwolą pozbawić oponentów kończyn. Twórcy chwalą się przy okazji specjalne przygotowaną technologią FLESH odpowiadającą za realistyczne obrażenia postaci. Broń będzie można ulepszyć w dostępnych w różnych miejscach warsztatach, a także podnieść po pokonanych przeciwnikach. Deweloperzy przyznają, iż starcia nie zawsze mają sens i czasami lepiej sobie odpuścić.

Podczas przygody w Los Angeles będzie można odwiedzić takie miejsca jak Beverly Hills, czy Venice Beach. Jak na razie całość prezentuje się całkiem dobrze, chociaż z ostateczną oceną należy wstrzymać się do wydania finalnej gry. Warto wspomnieć, że Dead Island 2 powinien zadebiutować 28 kwietnia, lecz wydawca przyspieszył premierę, która odbędzie się 21 kwietnia. Powodem jest osiągnięcie przez produkcję statusu złotego co oznacza, iż została ona ukończona. Zapewne teraz studio eliminuje błędy, by było ich na premierę jak najmniej.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dead Island 2 - walka i eksploracja zaprezentowane na nowym gameplayu

 0