Dead Island 2 zadebiutował na Steam. Gra dostępna w promocyjnej cenie

Dead Island 2 zadebiutował na Steam. Gra dostępna w promocyjnej cenie

Dead Island 2 po ponad roku obecności w Epic Games Store zadebiutował także na Steam. Z tej okazji wydawca przygotował specjalną promocję, w ramach której grę kupimy o połowę taniej.

Dead Island 2 w przypadku wersji PC był ekskluzywną pozycją w Epic Games Store. Po roku od wydania umowa na wyłączność została zakończona i nic nie stało na przeszkodzie, by postapokaliptyczna produkcja trafiła na Steam. To stało się wczoraj i w związku z tym Dead Island 2 w edycji podstawowej jest oferowany w promocyjnej cenie 126,76 złotych (standardowa cena wynosi 253,52 złote), z kolei Deluxe Edition kosztuje 137,32 zł (zamiast 274,65 złotych).

Dead Island 2 zadebiutował na Steam.

Dead Island 2 Gol Edition wyceniono na 169,02 zł (standardowo 338,04 zł). Przytoczona edycja zawiera dodatki Dead Island 2 - Character Pack: Cyber Slayer Amy, Dead Island 2 - Character Pack: Silver Star Jacob, Dead Island 2 - Expansion Pass, Dead Island 2 - Golden Weapons Pack, Dead Island 2 - Pulp Weapons Pack.

Natomiast Deluxe Edition oferuje Dead Island 2 - Character Pack: Cyber Slayer Amy, Dead Island 2 - Character Pack: Silver Star Jacob, Dead Island 2 - Golden Weapons Pack. Są to przedmioty kosmetyczne oraz dodatki fabularne, z czego warto wspomnieć, iż Dead Island 2: SoLA wyszedł niedawno, 17 kwietnia.

Dead Island 2 to kontynuacja pierwszej części wydanej w 2011 roku, za której powstanie odpowiada polskie studio Techland, aczkolwiek przy kontynuacji nie pracowała pierwotna firma z Polski.

Grę zapowiedziano w 2014 roku. Pierwotnie nad tytułem siedziało studio, które przygotowało Spec Ops: The Line Yager, jednak w przyszłości trafił on do rąk Sumo Digital, choć ostatecznie projekt dokończył i naniósł zmiany wewnętrzny zespół Deep Silver, Dambuster Studios.

Jeśli ktoś nie chce wydawać większych pieniędzy na Dead Island 2 to może skorzystać z Game Passa, którego gra jest częścią.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dead Island 2 zadebiutował na Steam. Gra dostępna w promocyjnej cenie

 0