Death Stranding za darmo z kartami graficznymi GeForce RTX

Death Stranding za darmo z kartami graficznymi GeForce RTX

NVIDIA ogłosiła dzisiaj kilka informacji związanych z hitową grą Death Stranding. Przez ograniczony czas nabywcy kart graficznych GeForce RTX oraz laptopów i komputerów stacjonarnych w nie wyposażonych otrzymają cyfrową kopię gry w wersji PC. Opublikowano również nowy sterownik Game Ready zoptymalizowany dla Death Stranding. Nowy sterownik zawiera również optymalizacje dla gier Horizon: Zero Dawn oraz F1 2020 i obsługę kolejnych trzech monitorów kompatybilnych ze standardem G-SYNC, a także funkcję optymalnych ustawień za pomocą jednego kliknięcia myszą w następnych dziesięciu grach.

Przez ograniczony czas nabywcy kart graficznych GeForce RTX oraz laptopów i komputerów stacjonarnych w nie wyposażonych otrzymają cyfrową kopię gry w wersji PC.

Firmy NVIDIA, 505 Games oraz Kojima Productions ogłosiły dzisiaj akcję „Wyrusz w podróż”, w ramach której gracze, którzy zakupią w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER lub 2060 (jak również laptopa lub komputer w nią wyposażonego) otrzymają kod Steam umożliwiający pobranie cyfrowej wersji gry Death Stranding w wersji PC. Promocja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 29 lipca 2020 roku. Lista sklepów biorących udział w promocji dostępna jest na stronie internetowej. Death Stranding to głośny tytuł legendarnego twórcy gier Hideo Kojimy, który spotkał się z dużym uznaniem recenzentów oraz graczy na PS4. Zaimplementowana w grze technika NVIDIA DLSS 2.0 znacząco zwiększa jej wydajność, umożliwiając uzyskanie na każdej karcie graficznej GeForce RTX ponad 100 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p lub płynne 60+ kl./s w rozdzielczości 4K.

Najnowsze modele, które uzyskały certyfikat G-SYNC Compatible to DELL S2721HGF, DELL S2721DGF oraz Lenovo G25-10. W ramach programu G-SYNC Compatible, NVIDIA współpracuje z producentami monitorów, testując poprawność działania modeli obsługujących protokół AdaptiveSync. Monitory, które pozytywnie przejdą wszystkie testy są oznaczane jako „G-SYNC Compatible”. Pełna lista wspierających technikę G-SYNC dostępna jest tutaj Opcja „Ustawienia optymalne gry” w aplikacji GeForce Experience umożliwia z kolei natychmiastową konfigurację gier pod kątem posiadanego sprzętu za pomocą jednego kliknięcia myszą, zapewniając płynną i zoptymalizowaną rozgrywkę. Obsługiwanych jest ponad 700 tytułów, a od czasu wydania poprzedniego sterownika Game Ready dodano obsługę 10 kolejnych:

  • Darksburg
  • Disintegration
  • Fishing Planet
  • Generalne remonty domów: House Flipper
  • Justice RTX
  • Outer Wilds
  • Persona 4 Golden
  • Pistol Whip
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated
  • Trackmania

Pokaż / Dodaj komentarze do: Death Stranding za darmo z kartami graficznymi GeForce RTX

 0