Deathloop oficjalnie trafi na konsole Xbox i do Game Pass

Deathloop oficjalnie trafi na konsole Xbox i do Game Pass

Deathloop zadebiutował 14 września 2021 roku na PC i PlayStation 5 z pominięciem konsol Xbox. Po roku od premiery gra trafi na urządzenia Microsoftu oraz do usługi Xbox Game Pass.

Microsoft na wydarzeniu Tokyo Game Show 2022 ujawnił, że Deathloop od Arkane Studios rok po premierze na komputerach i PlayStation 5 trafi na konsole Xbox w tym do Xbox Game Pass. Produkcja będzie dostępna od 20 września. Jest to najlepsze wydanie zawierające wszystkie dotychczas opublikowane aktualizacje i inne usprawnienia oraz update Golden Loop zawierający nowe bronie, grupy oponentów czy rozszerzone zakończenie. Udostępnienie Deathloop na Xboxach jest możliwe, ponieważ zakończyła się trwająca rok ekskluzywność tytułu, którą wywalczyło sobie Sony.

Deathloop będzie dostępny na Xboxach i w Game Pass od 20 września.

Chociaż Microsoft uszanował umowę zawartą przez konkurenta z wydawcą, dał jasno do rozumienia, że finalnie chce, by Deathloop trafił także na Xboxy. Jeśli chodzi o nowości, jakie zaproponuje Golden Loop na liście jest m.in. Halps Prototype, czyli karabin oparty na energii, który wystrzeliwuje ciągłą wiązkę laserową, podczas gdy nowa umiejętność Fuga to pocisk, który spowalnia i dezorientuje cele, na krótko czyniąc je nieszkodliwymi. Aktualizacja dodaje cztery opcje ulepszeń dla unikalnej umiejętności Julianny Maskarada.

Deathloop to pierwszoosobowa strzelanka nowej generacji, stworzona przez Arkane Lyon – studio stojące za marką Dishonored. Fabuła opowiada o dwóch rywalizujących ze sobą skrytobójcach uwięzionych w pętli czasu na wyspie Blackreef. Właśnie konieczność powtarzania wszystkich czynności od początku wyróżnia produkcję na tle konkurencji i stanowi ciekawy element rozgrywki. Jedyną szansą na ucieczkę z pętli czasu jest przerwanie cyklu poprzez wyeliminowanie ośmiu kluczowych celów przed nastąpieniem resetu dnia.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Deathloop oficjalnie trafi na konsole Xbox i do Game Pass

 0