Deepcool Baronkase Liquid mATX - mała, pojemna obudowa z chłodzeniem AIO

Deepcool Baronkase Liquid mATX - mała, pojemna obudowa z chłodzeniem AIO

Deepcool Baronkase Liquid to kompaktowa, mała obudowa, która właśnie trafiła do sprzedaży. Skrzynka ma standardowe wymiary formatu mATX, jednak dzięki możliwości zmiany położenia komponentów, w środku można wygospodarować miejsce nawet na płytę w pełnym formacie ATX.

Zmiana pojemności obudowy możliwa jest dzięki możliwości umiejscowienia zasilacza na przedzie obudowy, w jej górnej części, gdzie jeszcze stosunkowo niedawno wszyscy montowali napędy optyczne. Prąd do zasilacza jest doprowadzany w takim przypadku poprzez dołączony do zestawu przedłużacz. Co jednak ciekawe, mimo małych rozmiarów, w obudowie można zmieścić pełnowymiarowe karty graficzne o długości do 340 mm, co umożliwia wyjmowany panel z przodu. Obudowa Baronkase jest dostępna dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej, a w każdej z nich zamontowano system podświetlenia RGB LED. To jednak nie koniec zalet tej konstrukcji, ponieważ obudowa posiada fabrycznie zamontowany system chłodzenia wodnego AIO Captain 120EX.

Deepcool Baronkase Liquid to dobrze wyceniona obudowa z atrakcyjnym wyglądem i ciekawymi rozwiązaniami

Podświetlenie LED w obudowie dotyczy wentylatora, bloku wodnego, wirnika oraz frontowego panelu obudowy. Zestaw AIO dostarczany jest wraz z 120 mm chłodnicą umieszczoną w górnej części obudowy. Z boku umieszczono widoczny cały czas, podświetlony wirnik, który pokazuje, że chłodzenie działa i płyn krąży w obiegu. Jeśli wirnik się nie obraca, oznacza to awarię pompy. Jak większość współczesnych obudów, Baronkase również posiada panel boczny wykonany z hartowanego szkła.  Deepcool Baronkase póki co jest jedynie dostępne w przedsprzedaży w sklepie Amazon, jednakże wkrótce dostępność ma się poprawić. Czarna wersja kosztuje 149,99 USD, podczas gdy biały wariant jest o 10 dolarów droższy. Wydaje się to być dość rozsądną ceną, biorąc pod uwagę zintegrowany zestaw AIO. Obecnie na rynku średnia cena takiego chłodzenia to około 110 dolarów USD, więc za 30 dolarów więcej otrzymujemy obudowę z panelem ze szkła hartowanego i podświetleniem RGB LED.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Deepcool Baronkase Liquid mATX - mała, pojemna obudowa z chłodzeniem AIO

 0