DeepCool przedstawia kompaktowe obudowy CH160 w formacie ITX

DeepCool przedstawia kompaktowe obudowy CH160 w formacie ITX

DeepCool przedstawia obudowy CH160 i CH160 WH, które charakteryzują kompaktowe wymiary. Jednocześnie mogą one pomieścić 140-milimetrowe zasilacze ATX i 172-milimetrowe chłodzenia powietrzem.

DeepCool CH160 to seria obudów w formacie ITX, wewnątrz których umieścimy 3-slotowe karty graficzne o długości do 305 mm, które można podłączyć bezpośrednio do płyty głównej bez konieczności stosowania risera. Porty USB 3.0, USB Typu-C i hybrydowy port audio w panelu I/O umieszczono w lewej dolnej stronie obudowy.

DeepCool CH160 to seria obudów w formacie ITX, wewnątrz których umieścimy 3-slotowe karty graficzne o długości do 305 mm, które można podłączyć bezpośrednio do płyty głównej bez konieczności stosowania risera.

DeepCool przedstawia kompaktowe obudowy CH160 w formacie ITX
 

Urządzenie ma także trzy wyjmowane filtry przeciwkurzowe oraz siatkowe panele zapewniające optymalny przepływ powietrza. Warto również wspomnieć o uchwycie umieszczonym na górze obudowy, który ułatwi jej transport.

CH160 ITX jest dostępna w wersji białej i czarnej, a sugerowana cena detaliczna wynosi 59,99 euro dla obu wersji kolorystycznych i jest dostępna w sieci autoryzowanych sprzedawców i dystrybutorów DeepCool na całym świecie.

Obudowa objęta jest dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową siecią obsługi klienta i wsparcia technicznego DeepCool. CH160 będą dostępne od 14 maja 2024 między innymi w sklepach x-kom i morele. Polskie ceny produktów będą dostępne na stronach sprzedawców.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: DeepCool przedstawia kompaktowe obudowy CH160 w formacie ITX

 0