Dell pokazał nowe laptopy Latitude 2 w 1 do nauki

Dell pokazał nowe laptopy Latitude 2 w 1 do nauki

Firma Dell zaprezentowała nową serię laptopów 2 w 1 z linii Latitude. Producent twierdzi, że są to idealne urządzenia do nauki.

Nowe komputery do oferta przygotowana na 2017 roku. Został tak opracowane, aby wytrzymać szkolne trudy. Dlatego też mają wzmocnioną obudowę, która ma chronić podzespoły w razie upadku. Do tego dochodzi specjalna klawiatura, która ma być odporna na zalania. Przy tym wszystkim nowe komputery z serii Latitude mają być cieńsze i bardziej minimalistyczne od swoich poprzedników.

Do sprzedaży trafią między innymi modele z ekranami o przekątnej 11 i 13 cali. Wszystkie będą miały dotykowe wyświetlacze. Dlatego też będzie można używać ich w kilku trybach, np. w formie tabletu. Dodatkowo będą wyposażone w specjalny stylus.

jeśli chodzi o podzespoły, to Dell Latitude 2 w 1 mają korzystać z procesorów Intela siódmej generacji. W tym przypadku chodzi o układy Pentium oraz Celeron dla modelów Inspiron 11 oraz Core i5 dla większego Inspiron 13. Wszystkie nowe komputery mają trafić do sprzedaży już na początku lutego. Ceny na razie nie są jeszcze znane.

Oprócz tego Dell zaprezentował także nowego Chromebooka z ekranem o przekątnej 11 cali. Pod wieloma względami jest on podobny do laptopów Latitude. Tak samo na dotykowy wyświetlacz oraz stylus. Ma bardzo podobną obudowę i powstał z myślą o edukacji. Różni się zastosowanymi procesorami. Tutaj będą to Core i3 lub Celerony szóstej generacji Intela.

Dell Latitude Inspiron

Dell Latitude Inspiron

Dell Latitude Inspiron

Dell Latitude Inspiron

Dell Latitude Inspiron

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dell pokazał nowe laptopy Latitude 2 w 1 do nauki

 0