Dell prezentuje nowe modele XPS 13 i XPS 13 2-in-1

Dell prezentuje nowe modele XPS 13 i XPS 13 2-in-1

Obecna hybrydowa i mobilna rzeczywistość oznacza, że wykorzystywane narzędzia muszą spełniać potrzeby użytkowników w każdym miejscu na świecie. Wielofunkcyjność i bezproblemowa wielozadaniowość odgrywają dziś kluczową rolę. To główne idee, które były inspiracją dla inżynierów Dell podczas projektowania nowych modeli XPS 13 i XPS 13 2-in-1.

XPS 13 (dostępny z systemem Windows 11 albo Ubuntu 20.04) zapewnia czas pracy na akumulatorze do 12 godzin, a ponadto został wyposażony w procesor Intel Core 12. generacji. Posiada praktycznie bezramkowy wyświetlacz InfinityEdge piątej generacji o rozdzielczości UHD+ i wyraziste kolory oraz udoskonalony system dźwiękowy. Technologia Eyesafe w inteligentny sposób zarządza natężeniem światła, redukując emisję szkodliwego niebieskiego światła bez pogarszania wrażeń wizualnych. XPS obsługuje łączność w technologii 5G umożliwiającą pobieranie z wykorzystaniem komórkowych połączeń szerokopasmowych z prędkościami charakterystycznymi dla Wi-Fi.

Dell przedstawił nowe modele laptopów XPS 13 i XPS 13 2-in-1.

XPS 13

 

Nowy model XPS 13 2-in-1 wyposażony jest również w technologię eSIM. XPS 13 2-in-1 umożliwia swobodne i płynne przechodzenie z trybu tabletu do pełnej funkcjonalności laptopa poprzez założenie magnetycznego etui zapewniającego pełny komfort korzystania z laptopa z regulacją trzech kątów nachylenia (100°, 112,5°, 125°). Dell zapewnia, że z laptopa wygodnie mogą korzystać zarówno użytkownicy leworęczni, jak i praworęczni. Specjalny rysik XPS można zamocować na magnes w górnej części obudowy, gdzie będzie się ładował, a czas pracy przy pełnym naładowaniu wynosi nawet 50 dni. Zarówno etui, jak i rysik, sprzedawane są osobno.

Tylna kamera 4K umożliwia m.in. robienie wiernych zdjęć, edytowanie treści i skanowanie dokumentów. Model XPS 13 2-in-1 zapewnia dwie możliwości łączności: standardową łączność Wi-Fi 6E3 albo łączność w technologii 5G. Model ze standardową łącznością Wi-Fi 6E jest wykonany z obrabianego aluminium, tak samo jak model XPS 13, i jest dostępny w subtelnym błękitnym kolorze. Wyłącznie w przypadku modelu z łącznością w technologii 5G tylna część obudowy wykonana jest ze szkła Gorilla Glass 7 w celu zoptymalizowania łączności i wyeliminowania zakłóceń sygnału. Dostępny jest on w ciemnoszarym kolorze z niebieskim odcieniem.

XPS 13 2-in-1.

W celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, ramki modeli XPS 13 oraz XPS 13 2-in-1 wykonane są z niskowęglowego aluminium i produkowane z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii zasilanych wodą, co zapewnia zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o 70%, w porównaniu z aluminiowymi ramkami produkowanymi w tradycyjnych zakładach zasilanych węglem. Program Dell Trade In umożliwia wymianę każdego spełniającego kryteria kwalifikacyjne urządzenia elektronicznego (marki Dell i innych marek) na kredyt do wykorzystania przy kolejnym zakupie w witrynie Dell.com. Chociaż początkowo program wprowadzono w Stanach Zjednoczonych, zostanie on wprowadzony w dodatkowych krajach w dalszej części tego roku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dell prezentuje nowe modele XPS 13 i XPS 13 2-in-1

 0