Dell reklamuje swoje laptopy jako idealne do oszukiwania w PUGB

Dell reklamuje swoje laptopy jako idealne do oszukiwania w PUGB

Playerunknown’s Battlegrounds, strzelanka z gatunku battle royale osiągnęła całkiem sporą popularność Chinach, sprawiając, że niemal połowa z milionów graczy, to właśnie mieszkańcy Państwa Środka. I własnie tam Dell zdecydował się na dość kontrowersyjny sposób dotarcia do klientów.

Tak wielka popularność ciągnie za sobą jednak znaczącą ilość oszustów w grze, a to właśnie na Chińczyków przypada aż 99% wszystkich nielegalnych modyfikacji, pozwalających na nieuczciwe zdobywanie przewagi. Oszustwo w PUGB jest dla chińskich graczy tak istotne, że Dell posunął się nawet do wypuszczenia reklam skierowanych na tamtejszy rynek, podkreślając, że ich sprzęt jest idealny do uruchamiania specyficznych dodatków do PUGB. I pod dodatkami tymi mamy na myśli wszelkiej maści hacki i cheaty. Przedstawiciel firmy Dell oświadczył podczas konferencji poświęconej procesorom Intel ósmej generacji w Pekinie, że nowe urządzenia Dell pozwolą graczom PUGB na uruchamianie większej ilości pluginów, by zdobywać więcej zwycięstw. 

Dell zdecydował się na dość kontrowersyjną formę reklamy

Nie wiadomo jak laptop może być lepszy niż inny sprzęt w uruchamianiu dodatków, które pozwalają oszukiwać w grze. Przedstawiciel producenta laptopów brnął jednak w te oświadczenia, tak jak kazali mu specjaliści od marketingu. Dell próbuje jednak zbagatelizować całą sprawę. Australijski oddział poinformował,  ze w celu zaprezentowania potęgi laptopów z serii G, podczas konferencji w Chinach użyto przykładów nieodpowiednich modyfikacji. "Nie odzwierciedla to naszej globalnej kultury gier ani naszej strategii. Potępiamy wszelkie modyfikacje nadużywane w grach" - powiedział przedstawiciel australijskiego Della. To dobra wiadomość, że Dell odciął się od tej kontrowersyjnej formy zdobywania popularności, choć nie powstrzyma to masy oszustów w PUGB, którzy wcale nie potrzebują do oszukiwania laptopów Dell.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dell reklamuje swoje laptopy jako idealne do oszukiwania w PUGB

 0