Delux M618 PLUS RGB - nietypowa myszka o wertykalnej konstrukcji

Delux M618 PLUS RGB - nietypowa myszka o wertykalnej konstrukcji

Wiedzieliśmy już naprawdę przeróżne myszki, również nietypowe konstrukcje, w tym modułowe, przeważnie skierowane są dla graczy, a firmie DELUX i tak udało się nas zaskoczyć swoją najnowszą propozycją.

Producent zaprezentował bowiem swoją najnowszą ergonomiczną przewodową myszkę o nazwie M618 PLUS RGB. Sprzęt jest tak różny od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, że na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić jak się do niego zabrać. Jest to jednak "wertykalny" gryzoń, który operuje w naturalnym położeniu "chwytu ", gdzie nasza dłoń ułożona jest bokiem. Twórcy zapewniają ,że w ten sposób redukowane jest zmęczenie ręki, nadgarstka i samych palców, które wynika z długiej pracy przy komputerze lub wielogodzinnego grania. Taka oryginalna konstrukcja zapobiegać ma zapaleniom ścięgien, a spodziewać można się także, że pozwoli uniknąć zespołu cieśni nadgarstka, więc może okazać się ciekawym wyborem dla osób, które stawiają wysoko kwestie zdrowotne.

Delux M618 PLUS RGB to propozycja dla osób, które narzekają na bóle rąk i nadgarstków w trkacie użytkowania bardziej klasycznych myszek

Sama myszka wyposażona została w 6 przycisków, a producent zapewnia także o precyzyjnym optycznym sensorze o maksymalnej rozdzielczości 4000 DPI. Możemy także liczyć na podświetlenie RGB LED zapewniające 16,8 mln kolorów do wyboru z licznymi efektami i trybami pracy, a także kabel o długości 1,6 m zakończony złączem USB. Co więcej, myszka posiada opcjonalną podpórkę pod nadgarstek, którą w razie potrzeby możemy zdjąć. Warto dodać, że nie jest to pierwszy tego typu sprzęt od DELUX, a M618 PLUS RGB to tak naprawdę już piąta generacja urządzenia, więc producent miał czas i okazję na wprowadzenie licznych usprawnień do tego nietypowego designu. Myszka trafi do sprzedaży 5 października, a jej cena na rodzimym rynku producenta to 4980 CNY, co daje jakieś 45 USD, ale obecnie kupić można ją w promocji za niecałe 25 USD (w sprzedaży jest też bezprzewodowy wariant).

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Delux M618 PLUS RGB - nietypowa myszka o wertykalnej konstrukcji

 0