Nowa wersja Deluxe Ski Jump 4 doczekała się trailera. Premiera w przyszłym miesiącu

Nowa wersja Deluxe Ski Jump 4 doczekała się trailera. Premiera w przyszłym miesiącu

Deluxe Ski Jump to gra, która kilkanaście lat temu cieszyła się ogromną popularnością. Pamiętam, jak w czasach młodości zagrywałem się w skoki narciarskie, często rywalizując z kolegami o miano tego najlepszego. Nie da się ukryć, że niebagatelny wpływ na popularność gry miały sukcesy Adama Małysza, który seryjnie wygrywał kolejne turnieje, zdobywał medale na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich i był kilkukrotnym mistrzem świata. Z czasem skoki narciarskie trochę nam spowszedniały i dzisiaj, pomimo sukcesów Kamila Stocha, nie cieszą się już tak dużą popularnością. Jednak wiele osób powinien ucieszyć fakt, że Deluxe Ski Jump doczeka się nowej odsłony. Co więcej, twórcy zaserwowali nam trailer, który w pełnej krasie prezentuje rozgrywkę.

W przyszłym miesiącu zadebiutuje Deluxe Ski Jump 4 w wersji v1.7.0, które doczekało się trailera.

Podstawowe założenia Deluxe Ski Jump 4 w żaden sposób nie różnią się od wcześniejszych odsłon. Nadal gra oparta jest na prostej mechanice, która sprowadza się do wyczucia odpowiedniego czasu wyskoku oraz takiego kontrolowania skoczka, aby jak najlepiej wykorzystać aktualnie wiejący wiatr. Twórcy twierdzą, że całość oparta jest na realistycznej fizyce. DSJ4 pozwala między innymi na rozgrywanie zawodów offline, jak i online z innymi graczami z całego świata. Twórcy organizują nie tylko tygodniowe, mniejsze turnieje, ale też comiesięczne zawody dla najlepszych zawodników. W produkcji dostępne są także globalne zestawienia najlepszych wyników na poszczególnych obiektach z powtórkami skoków. Nowością w Deluxe Ski Jump 4 v1.7.0 (nowa wersja od 3 lat!) jest za to możliwość budowania własnych skoczni.

Deluxe Ski Jump 4 już jest dostępne do kupienia na oficjalnej stronie, ale wersja v.1.7.0 zadebiutuje dopiero 13 listopada, czyli w przyszłym miesiącu. Jeśli chcielibyście sprawdzić, jak wiele pamiętacie z gry, to możecie pobrać darmowe demo. Pełna wersja gry kosztuje na ten moment 11,9 euro + VAT i jest ona wymagana, jeśli chcecie zbudować własne skocznie. Co więcej, do grania online konieczne jest wykupienie abonamentu, który kosztuje 3,9 euro + VAT za 3 miesiące zabawy lub 7,9 euro + VAT za 12-miesięczny pakiet. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się, że ta gra w ogóle jeszcze żyje i ma wciąż aktywną społeczność. Warto jednak zaznaczyć, że najnowsze wersje nie są tworzone przez oryginalnego twórcę - Jussiego Koskela.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowa wersja Deluxe Ski Jump 4 doczekała się trailera. Premiera w przyszłym miesiącu

 0