Demo gry Prey już dostępne!

Demo gry Prey już dostępne!

Prey to najnowsza produkcja twórców serii Dishonored. Dzisiaj udostępniono wersję demonstracyjną, która pozwoli na rozegranie nam początkowego fragmentu rozgrywki.

Demo gry Prey na razie dostępne jest tylko na Xbox One oraz PlayStation 4. Niestety gracze PC-towi muszą obejść się ze smakiem i poczekać do dnia premiery. Decyzja ta nie jest w żaden sposób wytłumaczona, jednak najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że na komputerze będziemy mieli swobodny dostęp do plików gry, które mogą dać nam możliwość zaspoilerowania różnych aspektów produkcji przedpremierowo. Patrząc na pierwsze minuty gry, od razu w oczy rzuca się grafika. Jest dosyć szczegółowa i dopracowana, co spowodowane jest silnikiem, na jakim gra została oparta – CryEngine. Posiadacze Xboxów pobiorą swoją wersję demonstracyjną stąd, a użytkownicy PS4 znajdą ją tutaj. PC-towcy mogą na razie jedynie obejrzeć gameplay z konsolowych wersji gier – 15 pierwszych minut znajdziecie tu.

Wersja demonstracyjna Prey już dostępna. Przed nami godzina gry w nowej produkcji Bethesdy.

 

W Prey wcielimy się w postać Morgan Yu. Akcja toczy się na stacji kosmicznej, a nasz(a) protagonist(k)a bierze udział przy eksperymentach na istotach pozaziemskich. Już od pierwszego dnia naszej pracy historia nabiera zły kierunek, a obcy wymykają się spod kontroli. Jeżeli te istoty dostaną się na Ziemię, wtedy cała ludzkość stanie w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Jako Yu musimy zapobiec inwazji i ocalić świat. Kawałek tej historii możemy poznać już teraz przy ogrywaniu wersji demonstracyjnej. Na całość przyjdzie nam jeszcze chwilkę poczekać, bowiem produkcja ma się ukazać 5 maja tego roku. Aby wdrożyć się w opowiadane przez grę treści i zobaczyć czy fabuła przypadnie nam do gustu, zapraszam do obejrzenia krótkiej pokazówki znajdującej się powyżej. Warto wspomnieć, że Prey ukaże się w wersji z polskim dubbingiem, choć szczegóły na temat obsady nie są jeszcze znane. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Demo gry Prey już dostępne!

 0