Demo Mafia III dostępne na PC, PS4 i Xbox One

Demo Mafia III dostępne na PC, PS4 i Xbox One

Wokół Mafii III w zeszłym roku powstało sporo szumu medialnego. Ostatecznie produkcja 2K sprzedała się całkiem dobrze, ale niekoniecznie spełniła pokładane w niej nadzieje. Niezdecydowani gracze będą mogli teraz własnoręcznie spróbować dema gry.

Mafia III zadebiutowała w październiku ubiegłego roku na PC, PS4 i Xbox One, sprzedając się w nakładzie 4,5 mln egzemplarzy w przeciągu pierwszego tygodnia. Tym samym stała się najszybciej sprzedającym się tytułem w historii 2K Games. Wersja próbna zajmuje 24 GB na PC, 27 GB na PS4 oraz 25 GB na Xbox One. Pozwala nam na przejście pierwszego aktu, który stanowi fabularne preludium do reszty wydarzeń. Jeśli zdecydujemy się na wykupienie gry po skorzystaniu z dema, otrzymamy 50% zniżki, a akcja promocyjna trwa do 17 kwietnia. Ponadto, jeśli skusimy się na pełną wersję gry, zachowamy całość naszego postępu. Posunięcie 2K jest całkiem popularną taktyką, mającą na celu zwiększenie sprzedaży, oferując zarazem możliwość wypróbowania produktu, jak i zakupienia go po niezwykle atrakcyjnej cenie. Niejednokrotnie podobne praktyki stosowali inni wydawcy, jak np. Ubisoft z Rainbow Six Siege, czy Microsoft z Sunset Overdrive.

Oprócz darmowej wersji próbnej, Mafia III od dzisiaj jest poszerzona o dodatek Gaz do dechy!. Kosztuje on 59,99 zł jeśli zdecydujemy się na zakup osobno, bądź dołączony jest do przepustki sezonowej (123,99 zł) lub wersji deluxe gry (obecnie kosztującej 190 zł w promocji). DLC wprowadza więcej samochodów oraz gadżetów zaczepnych, takich jak miny zbliżeniowe, które będą służyły jako pułapki. Ponadto protagonista Lincoln Clay będzie mógł rzucać granatami w trakcie jazdy, co w teorii powinno mu pomóc w wyjątkowo trudnych sytuacjach. Następnymi dwoma dodatkami będą Niedokończone sprawy oraz Znak czasów. Tak jak Gaz do dechy!, są one także częścią przepustki sezonowej gry oraz wersji deluxe. Pierwszy z nich ukaże się w maju, natomiast drugi - w lipcu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Demo Mafia III dostępne na PC, PS4 i Xbox One

 0